خانه / شکلات تلخ / مرکز فروش شکلات تلخ تخته ای باراکا

مرکز فروش شکلات تلخ تخته ای باراکا

مرکز فروش شکلات تلخ تخته ای باراکا مخصوص روکش بستنی، مغزهای کیک، شکلات مایع، شیرینی و مصارف صنعتی با توجه به اینکه باراکا محصولاتی متنوع غیر از شکلات تخته ای هم تولید می کند و حتی این فراوانی بالغ بر ۴۰ نوع می شود این مرکز فروش تمامی این محصولات را عرضه می کند.

مرکز فروش شکلات تلخ تخته ای

مرکز فروش شکلات تلخ تخته ای

مرکز فروش شکلات تلخ تخته ای برای شکلات های تلخ گرمی و کیلویی، اکثر کارگاه های صنعتی خصوصا شیرینی پزان و کارگاه های بستی برای تامین شکلات تلخ تخته ای خود با ما در ارتباط باشند تا بهترین ها و قیمت مناسب ترین شکلات ها را در اختیار انان قرار دهیم.
شکلات تخته ای باراکا یکی از این محصولات است که با توجه به قیمت و کیفیت مناسب بسیار مورد توجه تولید کنندگان قرار گرفته است برای تامین شکلات مصرفی مورد نیازتان با ما در ارتباط باشید.

عرضه شکلات تخته ای

عرضه شکلات تخته ای شیری

شکلات تخته ای شیری باراکا هم به صورت عمده توسط این سایت عرضه می شود و قالب های بالای یک کیلویی وزن ان است و در کارتن به صورت ۶ عددی بسته بندی شده است. این نوع شکلات برای ترکیبات مختلفی  از قبیل بستنی و کیک های مختلف استفاده می شود.
باراکا با تنوعی که برای محصولات تولیدی خود ایجاد کرده است توانسته جای خود را در مصرف کنندگان باز کند و نگاهی هم به صادرات محصولات خود داشته باشد برای صادرات این محصول هم با ما در ارتباط باشید.

فروش شکلات تخته ای دارک

فروش شکلات تخته ای دارک

به نوعی شکلات باراکا که دارای کاکائو بیشتر و در نتیجه تلخی بالاتری را دارد، دارک گفته می شود و در بازار هم با نام شکلات تلخ تخته ای دارک عرضه می شود این نوع دارک تخته ای هم با وزن های بالای ا کیلویی در کارتن به صورت ۶ عددی به صورت عمده عرضه می شود.
شکلات تلخ تخته ای با در صد کمتر کاکائو هم که تلخی کمتری دارد هم یکی دیگر از شکلات های تلخ باراکا است که در کل قیمت های مختلفی دارد.

قیمت شکلات تخته ای باراکا

قیمت شکلات تخته ای باراکا

قیمت شکلات تخته ای باراکا با توجه به کیفیت خوب ان در بازار برای مصارف صنعتی پایین و مقرون به صرفه است و با توجه به ۳ مدل شکلات شیری، تلخ و تلخ دارک قیمت ها متفاوت است که نوع شیری قیمت پایین تری نسبت به تلخ و دارک دارد شما می توانید با توجه به مصرف خود قیمت های روز این محصول را به صورت تلفنی از ما بخواهید.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده بهترین مارک شکلات تلخ ایرانی

فروش عمده بهترین مارک شکلات تلخ ایرانی با بهترین کیفیت های ممکن. شکلات تلخ های …

کانال تلگرام