خانه / پودر کاکائو / فروش پودر کاکائو مخصوص کارخانجات

فروش پودر کاکائو مخصوص کارخانجات

فروش پودر کاکائو مخصوص کارخانجات به صورت فله ای در کیسه های ۲۵ کیلویی، اکثز کارخانجات صنایع غذایی مخصوصا شکلات، لبنیات، بستنی، کیک و کلوچه و بسیاری دیگر رابطه مستقیم با مصرف پودر کاکائو دارند و این مصرف بالا نیاز به تامین کننده ای دارد که توان بالایی برای تامین داشته باشد.

فروش پودر کاکائو

فروش پودر کاکائو

فروش پودر کاکائو با توجه به نیاز شما البته به صورت عمده و تناژ در این مرکز پخش به صورت مستقیم انجام می شود اگر نیاز به پودر کاکائو ترکیه، مالزی، هلند  یا هر کجا را داشته باشید با ما برای خرید خود در ارتباط باشید و یا اگر فروشنده و یا وارد کننده عمده این محصول هستید باز با ما برای فروش راحت تر محصول خود در ارتباط باشید.
با توجه به نیاز بالایی که از این محصول در صنایع مصرفی است می توانید با توجه به شرایط بازار و تامین جنس مورد نظر خود به صورت فله در قالب کیسه های ۲۵ کیلویی از این مرکز پخش تهیه کنید البته به صورت خرید عمده.

قیمت پودر کاکائو فله ای

قیمت پودر کاکائو کیلویی فله ای

قیمت پودر کاکائو با توجه به نوع محصول و میزان خرید فله ای متفاوت است کاکائو های مختلفی در بازار با کیفیت های متفاوت توزیع می شود و اگر برای مصارف صنعتی و مقدار زیاد می خواهید برای اطلاع از اخرین قیمت ها با ما در تماس باشید تا انواع پودر کاکائو از قبیل s9 ترکیه و یا پودر های هلند را در کنار پودر کاکائو پر مصرف و ارزان و باکیفیت جی بی مالزی را در اختیار شما قرار دهیم.

خرید پودر کاکائو مرغوب

خرید پودر کاکائو مرغوب

خرید پودر کاکائو مرغوب کدام است؟ با توجه به نیاز هر مجتمع تولیدی انتخاب ها متفاوت است بعضی ها قیمت برای انان مهم نیست روی به مصرف پودر های برزیل و هلند می اورند عده ای از تولید کنندگان قیمت های پایین تری مصرف دارند که برای تولید پودر های کلکائو ترکیه و یا مالزی را استفاده می کنند.
کشور تولید کننده و مسایلی دیگر نوع مرغوب و پایین تر را مشخص می کند البته میزان چربی در پودر کاکائو بسیار مهم است که دارای چه درصدی است اگر زیر ۱۰  باشد پودر کاکائو بی کیفیت است.

خرید پودر کاکائو خالص

خرید پودر کاکائو خالص

پودر کاکائو خالص و با کیفیت بالا با توجه به ترکیبت یک پودر کاکائو نوع خالص و مرغوب از معمولی مشخص می شود و بیشتر برای مصارف خاص از این نوع پودر ها استفاده می شود به طور کل فعالیت در زمینه پودر کاکائو در مورد تنوع ان بالا است و با توجه به نیاز مشتریان در محصولی که خریدار هستند توضیح داده خواهد شد.

خرید پودر کاکائو تلخ

خرید پودر کاکائو خام و تلخ مخصوص شکلات

پودر کاکائو خام و تلخ بیشتر برای کارخانجات استفاده می شود و با توجه به تولید شکلات تلخ این محصول ارزشمند مورد توجه قرار گرفته است در تولید شکلات تلخ همین موضوع بسیار مهم است که هر مقدار کاکائو در تولید یک محصول بیشتر استفاده شود درصد تلخی شکلات بیشتر می شود.
پودر کاکائو مخصوص استفاده در شکلات های تولیدی شمارا ما می توانیم با بهترین مارک ها و قیمت های دست اول تامین کنیم با ما برای تامین مواد اولیه کارخانجات خود همراه باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پودر کاکائو ارزان

فروش پودر کاکائو ارزان برای تولید

فروش پودر کاکائو ارزان برای تولید با بهترین کیفیت ها مستقیم از واردات انجام می …

کانال تلگرام