خانه / پودر کاکائو / مرکز فروش پودر کاکائو

مرکز فروش پودر کاکائو

مرکز فروش پودر کاکائو به صورت تناژ در کیسه های ۲۵ کیلویی محصولی از کشور های ترکیه، اسپانیا، هلند، مالزی در مارک های مختلف، شما برای تامین کاکائو مورد نیاز در کارخانجات خود می توانید بهترین ها را از لحاظ کیفیت و قیمت از این مرکز پخش تهیه کنید.

مرکز فروش پودر کاکائو

مرکز فروش پودر کاکائو

مرکز فروش پودر کاکائو برای اینکه بتواند نیاز مشتریان خود را براورده کند باید محصولات متنوع و در عین حال قیمت دست اول را داشته باشد. تولید کننده های مواد غذایی زیادی در ایران از مصرف بالایی برخوردار هستند.
در این بین اشاره مستقیم می کنیم به قنادی ها که با توجه به تولید روزانه و مصرف بالای شیرینی جات یکی از پر مصرف ترین واحدهای صنفی در ایران در خصوص پودر کاکائو هستند که باید برای کارگاه خود بهرین ها را تهیه کنند.

قیمت پودر کاکائو فله ای

قیمت پودر کاکائو کیلویی و فله ای

قیمت پودر کاکائو با توجه به چند موضوع مشخص می شود، عطر و رنگ طعم و کشور تولید کننده باز هم مارک ان کشور بسیار در جریان قیمت گذاری پودر کاکائو موثر هستند. باز در ین بین قیمت کیلویی با فله ای بسییار متفاوت است.
قیمت کیلویی برای خرید های کم با توجه به وجود بسته بندی های گرمی با مارک های مختلف بالاتر از فله است البته باز این نوع کیلویی ها در خرید عمده بسیار قیمت پایین تری دارد. اما در خصوص قیمت فله ای باید گفت که  این نوع فروش در قالب وزن های بالا صورت می گیرد و به مراتب قیمت پایین تری دارد.

خرید دانه خام کاکائو

خرید دانه خام کاکائو

دانه کاکائو به دلیل اینکه باید روی ان فراوری صورت گیرد و این عمل احتیاج به دستگاه های خاص است در ایران در حجم پایین زیاد خرید و فروش نمی شود و ان مصرف بالا را هم چند کارخانه معروف شکلات سازی دارند که مستقیم از دانه های کاکائو مصرف دارند.
البته در صورت نیاز تناژ این سایت قابلیت تامین دانه کاکائو برای مشتریانی را دارد که با درخواست خیلی بالایی اقدام به سفارش می کنند

بهترین مارک پودر کاکائو

بهترین مارک پودر کاکائو

بهترین مارک پودر کاکائو در ایران را می شود به پودر های کاکائو هلندی اشاره کرد که به راحتی در بازار پخش می شود برای عده زیادی از کارخانجات شکلات و کیک و شیرینی و حتی بستنی کیفیت محصولات تولیدی خود بسیار مهم است و همواره سعی بر این دارند تا بهترین مواد مصرفی رادر جهت بهبود کیفیت در تولیدات خود استفاده کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پودر کاکائو ارزان

فروش پودر کاکائو ارزان برای تولید

فروش پودر کاکائو ارزان برای تولید با بهترین کیفیت ها مستقیم از واردات انجام می …

کانال تلگرام