خانه / پاستیل / فروش پاستیل عمده ۱ کیلویی

فروش پاستیل عمده ۱ کیلویی

فروش پاستیل عمده ۱ کیلویی در مدل های ایرانی و خارجی حداقل سفارش به طور کل ۱ کارتن ۱۸ کیلویی و ارسال از تهران به تمام نقاط ایران با کمترین زمان ارسال با توجه به تنوع محصولات ایرانی و خارجی می توانید برای فروشگاه خود بهترین ها را همیشه داشته باشید.

فروش پاستیل عمده

فروش پاستیل عمده

فروش پاستیل عمده معمولا در کلی فروشی های هر شهری انجام می شود با توجه به اینکه برای فروشگاههای پاستیل فروشی از لحاظ اقتصادی و سود اوری بیشتر خرید کیلویی مقرون به صرفه است بنابراین این محصول را ما به صورت عمده در قالب بسته های یک کیلویی برای خریداران عمده در هر شهر به فروش می رسانیم.

قیمت هر کیلو پاستیل

قیمت هر کیلو پاستیل

قیمت هر کیلو پاستیل با توجه به نوع ایرانی و خارجی ان و نوع مارک ان متنوع است و از قیمت های متفاوتی برخوردار است پاستیل های ایرانی با توجه به اینکه درای کیفیت خوبی هستند اما نسبت به مارک های خارجی دارای قیمت های کمتری هستند برای اطلاع از اخرین قیمت های پاستیل با ما در ارتباط باشید.

خرید اینترنتی پاستیل عمده

خرید اینترنتی پاستیل عمده

شما می توانید انواع پاستیل ها از قبیل ترک که ببتو و جلوپی و یا پلی را شامل می شود و یا اسپانیا کههاریبو معروف ان است و یا حتی ژلژله های ایرانی در کنار جلیبوی را از این مرکز اینترنتی به صورت عمده خریداری کنید و از قیمت ها و تنوعدر محصولات برای خرید برخوردار شوید با ما برای فروشگاه خود بهترین ها را خرید کنید.

فروش پاستیل کیلویی ایرانی

پاستیل های کیلویی در بسته بندی های ۱ کیلویی را می توانید در قالب خرید عمده با قیمت های مناسب خرید کنید پاستیل ایرانی مهمترین توجیهی که برای خرید ان است این است که همیشه قابل دسترس است و توانسته جای خود را در بازار مصرف باز کند پاستیل های ایرانی با توجه به اینکه در این بازار رقابتی حرفی برای گفتن داشته باشند ازسوی تولید کنندگان این محصول بسیار زیبا و متنوع تولید می شوند و به فروش عمده می رستد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام