خانه / شکلات تلخ / فروش عمده بهترین مارک شکلات تلخ ایرانی

فروش عمده بهترین مارک شکلات تلخ ایرانی

فروش عمده بهترین مارک شکلات تلخ ایرانی با بهترین کیفیت های ممکن. شکلات تلخ های مارک خوب ایرانی را می توانید از این فروشگاه پخش اینترنتی بصورت عمده خرید کنید.

شکلات های پر فروش در ایران

پر فروشترین شکلات های ایران از نظر کیفیت

شکلات هایی که مواد تشکیل دهنده انها غیر از کاکائو باشد به هیچ عنوان ارزش غذایی ندارد. مانند بعضی از شکلات ها که از ترکیب ذرت ، قند و شکر کامل تولید شده اند که خوردن اینها نه تنها مفید نیست بلکه ضرر هم دارد.
اما شکلات های ترکیبی با کاکائو ارزش ان با توجه به استفاده بیشتر این مواد تشکیل دهنده در ان بیشتر هم می شود و مورد تایید کارشناسان تغذیه قرار گرفته است.

فروش عمده بهترین مارک شکلات تلخ

فروش عمده بهترین مارک شکلات تلخ

فروش عمده بهترین مارک شکلات تلخ ان است که: در ان از کره کاکائو اصل استفاده شده است.شکلات تلخ در ایران با مارک های زیادی تولید می شود که ازبهترین انها می شود به فرمند، شیرین عسل، شومیز و ایدین اشاره کرد که محصولات این برندها در بازار از مشتریان زیادی برخوردار است.
شکلات های تلخ کاملا تیره هستند و به علت کاکائویی که در ان استفاده می شود کمی تلخ، نکته ای که برای مصرف خاص کاکائو می شود تذکر داد که این مواد به تنهایی قابل خوردن نیست و ان هم بخاطر تلخی خیلی زیاد این مواد است. انواع شکلات تلخ با برندهای مختلف هم در این مجموعه عرضه می شود از جمله الیت و روشن.

خرید فله ای شکلات

خرید شکلات تلخ با کیفیت فله ای

شکلات های با کیفیت تلخ برای فروش فله در مقدار زیاد موجود است. برای اینکه از ریز موجودی های این مجموعه اطلاع داشته باشید با ما در ارتباط باشید.
نگاهی به چند نوع شکلات و ارزش غذایی انها:

  • شکلات شیری دارای طعم خوب است البته به تنهایی ارزشی ندارد اما اگر مخلوطی از مغز داشته باشد خاصیتی برای ان تصور می شود.
  • شکلات سفید هیچ ارزش تغذیه ندارد فقط خوردن ان لذت بخش است.
  • شکلات سیاه یا تلخ اگر در صد کاکائو ان بالاتر باشد ارزش غذایی بیشتری دارد. یک شکلات با ارزش باید ۷۰% ان از کاکائو باشد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش شکلات تلخ 99 درصد

مرکز فروش شکلات تلخ ۹۹ درصد

فروش شکلات تلخ ۹۹ درصد پذیرایی ۶ گرمی به صورت عمده و ارسال مستقیم از …

کانال تلگرام