خانه / دانه قهوه / فروش دانه قهوه عمده

فروش دانه قهوه عمده

فروش دانه قهوه عمده را با بهترین قهوه ها داشته باشید، شما که فروشنده عمده دانه قهوه هستید این مطلب بسیار مهم است که قهوه ای که برای برای خرید خود در نظر می گیرید از کجا و با چه کیفیت و قیمتی باشد که ما عملی همه این موارد رابرای شما حل می کنیم.

فروش دانه قهوه عمده

فروش دانه قهوه عمده

فروش دانه قهوه عمده با توجه به کیفیت و قیمت بسیار مهم است خریداران انواع دانه قهوه این موضوع را می دانند که هر نوع قهوه با توجه به تولید ان در کشور تولید کننده ان فرق می کند ما در این سایت با توجه به نیاز مشتریان خود قهوه های درخواستی انان را رست داده شده و یا خام به فروش عمده می رسانیم.

فروش قهوه عمده در شیراز

فروش عمده قهوه در شیراز

شهر های مختلف در ایران درخواست های زیادی در ان برای دانه قهوه وجود دارد که در این قسمت به شیراز اشاره خواهد شد که با توجه به مسافر خیز بودن این شهر مصرف خیلی بالا است و ما برای تامین قهوه مورد نیاز عمده فروشان در این شهر اماده همکاری هستیم تا بهترین کیفیت ها و قیمت های دست اول را با ما تجربه کنند.

مرکز فروش عمده قهوه

مرکز فروش عمده قهوه

مراکز فروش عمده قهوه در ایران پراکنده هستند که مهمترین ان در تهران و مشهد و اصفهان است به این دلیل که در این شهر ها رست قهوه انجام می شود و بعد به تمام نقاط ایران ارسال می شود.
ما در این مرکز محصولات تمام این شهرها را با توجه به نیاز مشتریان با قیمت های مستقیم از واردات پاسخ می دهیم و با توجه به عدم محدودیت برای زمان و مکان این مهم انجام می شود.

پخش عمده قهوه فوری فله ای

پخش عمده قهوه فوری فله ای

نسکافه و یا همان قهوه فوری که در ایران از ان یاد می شود به ۲ صورت در بازار موجود است که خود ۲ نوع کلاسیک و گلد است. نوع اول بسته بندی و در قالب تعداد به عنوان مثال مانند علی کافه که ۴۰ تایی است و در مورد دوم فله است که در کیسه هایی بالای ۲۰ کیلو بیته بندی می شود.
هر ۲ نوع قهوه فوری با مارک هی مختلف از گلد و کلاسیک با قیمت های مختلف در این مرکز پخش موجود است البته این مهم را باید یاد اوری کرد که نوع گلد قیمت بالاتری به کلاسیک دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قهوه میکس ویژه

ثبت سفارش عمده قهوه میکس ویژه با بهترین قیمت

قهوه میکس ویژه، یک نوشیدنی تحسین برانگیز است که علاوه بر عطر و طعم غنی …

کانال تلگرام