خانه / دانه قهوه / فروش عمده دانه قهوه روبوستا در ایران

فروش عمده دانه قهوه روبوستا در ایران

فروش عمده دانه قهوه روبوستا در ایران، با توجه به اینکه ۱۰۰% دانه های وارداتی عربیکا و روبوستا در ایران وارد می شود این مرکز فروشگاه پخش تمامی سفارشات عمده از طرف شما را در زمینه تقاضای دانه قهوه روبوستا در ایران تامین خواهد کرد.

خرید دانه قهوه فله ای

خرید دانه قهوه فله ای

برای خریدارانی دانه قهوه را در تناژ بالا به صورت فله ای درخواست داشته باشند تمامی نیاز انان را در مورد تقاضای انان تامین خواهیم کرد با توجه به وارداتی بودن این محصول در ایران تنوع در ان از نظر کشور تولید کننده زیاد است.
اگر هرنوع دانه قهوه که مورد نیاز شما باشد با توجه به بهترین قیمت فله ای و تمامی سفارشات شما به صورت تضمینی تحویل داده خواهد شد.

خرید دانه قهوه عربیکا

خرید دانه قهوه عربیکا

با توجه به اینکه همه کشور های دنیا دنیا قهوه عربیکا را خرید دارند ایران هم یکی از همین مصرف کنندگان است البته با درخواستی بسیار بالا و همین گستردگی مصرف باعث درخواست بالای خرید شده است.
قهوه عربیکا با توجه به کیفیت ان از بیشترین مدل های مصرفی شده است که محصولات کشور های مختلف از هند گرفته و تا برزیل تماما وارد ایران می شود اگر خریدار عمده هستید بهترین نوع عربیکا را برای شما تامین خواهیم کرد.

فروش عمده دانه قهوه روبوستا

فروش عمده دانه قهوه روبوستا

فروش عمده دانه قهوه روبوستا که حدود ۴۰% از مصرف در دنیا را به خود اختصاص داده است را در تناژ بالا و محصول کشور های مختلف صاحب این محصول است را به صورت روزانه انجام می دهیم.
خریداران می توانند در تمامی ایام سال با ما در مورد تهیه لیست قیمت و در نهایت ثبت سفارش در ارتباط باشند انواع قهوه روبوستا و عربیکا را به صورت بهترین قیمت پیشنهاد خواهیم داد.

فروش عمده قهوه فوری

فروش عمده قهوه فوری

قهوه فوری که در ایران به نسکافه معروف است را در مدل های بسته بندی و فله گلد و کلاسیک به فروش عمده می رسد. قهوه فوری ۲ نوع است گلد و کلاسیک که مدل گلد از عطر بیشتری برخوردار است و رنگ روشن تری دارد و همین نوع از مصرف بالاتری نسبت به کلاسیک برخوردار است و به همین دلیل از تقاضای بیشتری در بازر بهره می برد.
به عنوان مثال قهوه فوری گلد علی کافه یکی از برند هایی است که مورد استقبال زیادی در بین ایرانیان قرار گرفته است با توجه به فروش متنوع این نوع قهوه ما تمامی مارک ها را به صورت عمده در زمینه قهوه فوری و دانه قهوه برای متقاضیان تامین خواهیم کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قهوه میکس ویژه

ثبت سفارش عمده قهوه میکس ویژه با بهترین قیمت

قهوه میکس ویژه، یک نوشیدنی تحسین برانگیز است که علاوه بر عطر و طعم غنی …

کانال تلگرام