خانه / پودر کاکائو / کاکائو ترکیه / مرکز فروش کاکائو ترکیه

مرکز فروش کاکائو ترکیه

مرکز فروش کاکائو ترکیه در شهر های بزرگ به صورت فله در قالب کیسه های ۲۵ کیلویی از بهترین های این محصول، شما می توانید جدیدترین قیمت های کاکائو را از این مرکز فروش داشته باشید پودر کاکائو ترکیه دارای کیفیت خوب و قیمت نسبتا بهتری است.

خرید کاکائو شیرینی پزی ها

خرید کاکائو شیرینی پزی ها

کارگاه های شیرینی پزی به دلیل اینکه در بازار رقابتی بتوانند محصول خود را به صورت قیمت مناسب تر تولید کنند ناگزیر به دنبال تهیه مواد اولیه ارزان قیمت تر هستند البته با کیفیت بالا بنابراین پودر کاکائو ترکیه تا حدودی توانسته نیاز انان را براورده کند چون با وجود قیمت نسبتا پایین تری که نسبت به دیگر پوردرها دارد، دارای کیفیت خوبی است و در رنگ های تیره و روشن هم در بازار موجود است یکی از این مارک ها اولکر ترکیه است که در این مرکز فروش توزیع می شود.

پودر کاکائو عمده هلند و اسپانیا

انواع پودر کاکائو محصول کشورهای مختلف از جمله هلند و اسپانیا به صورت مستقیم توسط این مرکز پخش در کنار محصول ترکیه به فروش عمده می رسد شمامی توانید مقدار مورد نیاز خود را با ما برای تامین هماهنگ کنید و به صورت دورهای روزانه هفتگی یا ماهانه تحویل بگیرید. برای فروش عمده واردکنندگان کاکائو محصولات کشور های مختلف هم اماده همکاری هستیم که در صورت تماس با انها هم همکاری کنیم.

مرکز فروش کاکائو ترکیه

مرکز فروش کاکائو ترکیه

مرکز فروش کاکائو ترکیه روشن و تیره، این پودر های کاکائو در قالب کیسه های ۲۵ کیلویی وارد بازار می شود. کارگاه های شیرینی و بستنی و یا کارخانجات تولید شکلات با توجه به خرید عمده ای که برای تولید دارند می توانند بدون دغدغه با ما برای تامین جنس مورد نیاز خود در ارتباط باشند.

در این مرکز پخش در کنار پودر کاکائو انواع شکلات های تخته ای تلخ و دانه های قهوه با مارک های مختلف به صورت عمده و ارسال به تمام ایران موجود است.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام