خانه / شکلات تخته ای / مرکز فروش عمده ۴ طعم شکلات تخته ای

مرکز فروش عمده ۴ طعم شکلات تخته ای

مرکز فروش عمده شکلات تخته ای ۴ طعم در طعم های پرتقال، توت، نسکافه، موز، شکلات های تخته ای دو کیلو و نیم وزن دارند و به صورت ۴ تایی در کارتن قرار می گیرند و مخصوص کارخانجات شکلات و لبنیات و کیک و کلوچه و شیرینی پزی ها هستند برای خرید عمده این محصول محدودیت تامین نداریم.

مرکز فروش عمده شکلات تخته ای

مرکز فروش عمده شکلات تخته ای

مرکز فروش عمده شکلات تخته ای در ۴ طعم میوه ای، شیری، معمولی، دارک در کارتن های ۱۰ کیلویی کلیه سفارش ها باید در مقدار بالا باشد و طبیعتا در مقدار بالا شرایط قیمت هم متفاوت خواهد بود.
کارخانجات معروفی در ایران این نوع شکلات که پایه مواد مصرفی در کارخانجات صنایع غذایی مربوطه است را تولید می کنند از قبیل باراکا یا دوریکا و یا نام های دیگر که ما برای خریداران عمده خود هر محصولی را که به صورت تناژ بالا خریداری کنند را اماده خواهیم کرد و هیچ محدودیتی برای تامین نداریم.

قیمت شکلات تخته ای کیلویی

قیمت شکلات تخته ای کیلویی

شکلات های تخته ای به صورت کیلویی قیمت گذاری می شوند و با توجه به نوع پودر کاکائو و مقدار شکر مصرفی در ان قیمت گذاری می شود که این خود باعث ثابت نبودن قیمت ها به صورت همیشگی است دلیل ان هم وجود پودر کاکائو به عنوان اصلی ترین مواد این نوع شکلات ها است که کاملا وارداتی است.
با توجه به اینکه این مجموعه حجم بالایی از خرید محصولات کارخانجات را انجام می دهد این امکان را دارد برای خریدارانی که خرید های بالایی داشته باشند را از امکان تخفیفاتی برخوردار کند که قیمت تمام شده خرید کاملا متفاوت باشد.

قیمت عمده شکلات تخته ای

قیمت عمده شکلات تخته ای فله ای

قیمت عمده شکلات تخته ای فله ای با توجه به تناژ بالای خرید متفاوت است و به دلیل اینکه محدودیت برای ذکر قیمت در این سایت داریم البته به دلیل نوسان قیمت ها بنابراین می توانید در ارتباط با ما خیلی سریع لیست قیمت را تهیه کنید و همچنین موجودی جهت تحویل شکلات پسته ای تخته ای مورد نیاز شما را در اولین زمان ممکن انجام خواهد شد.
برای کارخانجات تولیدی خود اگر به پودر کاکائو کره کاکائو نیاز پیدا کردید ما در کنار شکلات تخته ای انواع پودر کاکائو با مارک های موجود در ایران را تامین خواهیم کرد و برای تحویل خرید های دوره ای برای کاخانجات و کارگاه های تولیدی هیچ محدودیتی در این بین نداریم از هم اکنون برای خرید خود اقدام کنید.

خرید عمده شکلات ایرانی

خرید عمده شکلات ایرانی

خرید عمده شکلات ایرانی از کارخانجات شکلات سازی را می توانید به صورت مستقیم از این مجموعه داشته باشید تمامی درخواست های خریداران در کوتاهترین زمان ممکن اماده و ارسال می شود البته با قیمت های زیر قیمت بازار و مستقیم از کارخانه محصول مورد نظر.
برای خرید و تحویل انواع شکلات مورد نیاز مشتریان خود با توجه به گستردگی خرید انواع شکلات کارخانجات را هم به صورت عمده خریداری می کنیم  و اگر فروشنده انواع شکلات تلخ ایرانی هستید می توانید با ما برای فروش محصولات خود همکاری کنید.

پخش عمده انواع شکلات

پخش عمده انواع شکلات و پاستیل

طبیعتا هر مرکز پخشی در کنار شکلات محصولاتی دیگر مانند پاستیل را هم فعالیت دارد شما می توانید در صورت نیاز انواع پاستیل های با کیفیت ایرانی و خارجی را در مقدار عمده از ما خریداری کنید یکی از بهترین نوع خرید پاستیل که خریداران را از حاشیه سود بالایی برخوردار می کند خرید بسته های یک کیلویی و بالای این وزن است که در فروشگاه های خود به صورت فله ای به فروش می رسانند.
شکلات های خارجی و پاستیل های خارجی را هم در این سایت فروش خواهید دید انواع محصولاتی که در بازار ایران در مارک های معتبر و برند وجود دارد و مورد استقبال زیادی از سمت خریداران برخوردار شده اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید شکلات تخته ای

خرید شکلات تخته ای رنگی

خرید شکلات تخته ای رنگی به صورت تخته های ۳ کیلویی که ۴ تخته یک …

کانال تلگرام