خانه / شکلات ایتن / فروش عمده شکلات ایتن ۳ کیلویی قیمت کارخانه

فروش عمده شکلات ایتن ۳ کیلویی قیمت کارخانه

فروش عمده شکلات ایتن ۳ کیلویی قیمت کارخانه با انواع تافی ها و طعم های مختلف در کارتن های ۱۲ کیلویی سفارش عمده حدود ۸۳۰ کارتن با قیمت کارخانه ارسال از کارخانه در غیر اینصورت ۱۰۰ کارتن ارسال از نمایندگی برای اطلاع از چگونگی ثبت قرار داد با ما در ارتباط باشید.

فروش عمده شکلات ایتن

فروش عمده شکلات ایتن

فروش عمده شکلات ایتن با ۱۰ ها مدل و طعم، مجموعه ای از تولیدات ایتن در انواع تافی، ابنبات، ویفر شکلاتی، قند و نبات در بازار با قیمت های مناسب عرضه می شود به نوعی که بیشترین خریداران عمده را در این روزها برای خرید داخلی و خارجی از ان خود کرده است علت این موضوع هم کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب این مارک دارد.

کارخانه ایتن چه محصولاتی را تولید می کند؟

کارخانه ایتن چه محصولاتی را تولید می کند؟

کارخانه ایتن علاوه بر تافی انواع ابنبات را هم تولید می کند در کنار فعالیت ای این کارخانه به محصولای از قبیل بیسکویت ویفر، قند و نبات هم می شود اشاره کرد همیشه خوب فروختن را نباید عامل گرانی دانست توضیح این مورد را شرکت ایتن با عمل خود در مورد قیمت های فروش داده است با توجه به فروش بسیار بالای محصولات این کارخانه همچنان مصرف کننده را هم در نظر دارد و با قیمت های مناسب توانسته در بازار برای محصولات خود جایگاهی ایجاد کند.

صادرات انواع محصولات ایتن

با توجه به فروش بالا در کشور طبیعتا تاجران تصمیم بر عرضه محصولات این کارخانه در بازارهای خارجی خواهند کرفت که این اتفاق هم در سطح بسیار بالایی افتاده است.
شما هم اگر قصد تجارت این محصولات را دارید برای خرید انواع محصولات ایتن با قیمت های کارخانه با ما در ارتباط باشید تا بهترین زمان تحویل و قیمت مناسب را تجربه کنید.

مرکز پخش تافی های ارزان ایتن

مرکز پخش تافی های ارزان ایتن

در این مرکز پخش شاهد فروش عمده شکلات ایتن در ۱۰ ها نوع ان به صورت ارزان خواهید بود مانند تافی های شیرین و ترش میوه ای با طعم های مختلف توت فرنگی، کاکائویی، موزی، دارچینی، تافی چهارگوش، تافی رولن، تافی رولن عمانی و ابنبات های یک سر پیچ میوه ای، ابنبات موزی، اب نبات نعنایی، ابنبات میوهای، ابنبات عسلی، ابنبات با مغز پاستیلی، ابنبات با مغز شیر قهوه و طعم های دوست داشتنی دیگر برای خریدی ارزان و عمده با ما در ارتباط باشید.

قیمت مناسب محصولات ایتن

قیمت مناسب محصولات ایتن باعث شده که روز به روز بر تعداد خریداران عمده محصولات این مارک خوب افزوده شود و با درخواست خرید هایی به صورت تناژ بالا رضایت خود را از این مجموعه موفق تولیدی اعلام کنید.
با توجه به فروش صادراتی محصولات ایتن شما هم می توانید برای استفاده از این بازار بزرگ و پر سود وارد مرحله خرید این محصولات شوید با ما برای فروش هرچه بیشتر این محصول به بازارهای داخلی و خارجی همراه شوید.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام