خانه / پودر کاکائو لوکس فاین / فروش عمده و مستقیم پودر کاکائو لوکس فاین

فروش عمده و مستقیم پودر کاکائو لوکس فاین

فروش عمده و مستقیم پودر کاکائو لوکس فاین ۱۰-۱۲ محصول کشور المان به صورت تناژ در کیسه های ۲۵ کیلویی از ۱ تن تا ۱۰۰ تن هر مقدار که کارخانجات تولیدی صنایع غذایی یا لبنیات که نیاز داشته باشند با ثبت سفارش و عقد قرار داد به صورت دائم انجام می شود.

فروش عمده پودر کاکائو لوکس فاین

فروش عمده پودر کاکائو لوکس فاین

فروش عمده پودر کاکائو لوکس فاین با قیمت های مناسب و مستقیم از واردات و بدون  واسطه در این مرکز پخش مخصوص کارخانه داران شکلات و بستنی کیک و کلوچه و به خوص لبنیات سراسر کشور با تامین دوره ای پودر کاکائو مورد نیازشان توسط ما.
پودر کاکائو لوکس فاین با درصد چربی ۱۰-۱۲ که دارد یکی از پودر های بسیار مناسب برای تهیه محصولات لبنی است که با پودر کاکائو ترکیب می شوند و یا تولید شکلات های صبحانه و پذیرایی کلا با توجه به اینکه این محصول بدون واسطه در اختیار شما قرار می گیرد دارای توجیه اقتصادی برای خرید یک مجموعه تولیدی است که خرید تناژ بالا دارد.

مرکز پخش پودر کاکائو لوکس فاین با انالیز

مرکز پخش پودر کاکائو لوکس فاین همراه با انالیز و برگه بهداشت

در این مرکز پخش پودر کاکائو لوکس فاین کاملا به صورت قانونی توسط وارد کنندگان وارد می شود و دارای برگه انالیز کارخانه و کارت بهداشت و مجوزهای قانونی مربوطه است. هیچگون واسطه ای در این بین نیست و شما می توانید به صورت قیمت مستقیم خرید داشته باشید.
انواع شکلات های تولید شده در کارخانجات تولیدی را هم برای پخش عمده توسط این مرکز پخش خریداری می شود تا علاوه بر فروش داخل کشور برای صادرات هم این محصولات در نظر گرفته خواهند شد.

نمایندگی فروش پودر مالزی جی بی

نمایندگی فروش پودر کاکائو جی بی مالزی

در این مجموعه پودر کاکائو جی بی مالزی هم که دارای قیمت فوق العاده پایین تری نسبت به بقیه پودر های کاکائو در بازار است هم به صورت عمده مخصوص فروش به کارخانجات و یا کارگاه های تولیدی عرضه می شود. پودر کاکائو جی بی مالزی دارای کیفیت بسیار خوبی است و بسیار مورد استقبال واحد های تولیدی قرار گرفته است.

فروش بدون واسطه پودر کاکائو s9

فروش بدون واسطه پودر کاکائو s9 ترکیه

فروش پودر کاکائو با توجه به مصرف بالای ان در کشور بدون واسطه اگر باشد برای یک مجموعه تولیدی بسیار قیمت مناسب تری می شود پودر های کاکائو در این مجموعه تماما به صورت مستقیم و بدون واسطه برای خریداران عمده در نظر گرفته می شود و یکی از این مارک های پر مصرف در مجموعه های تولیدی بزرگ پودر کاکائو s9 ترکیه است که در این سایت ما به صورت مستقیم در اختیار خریداران قرار می دهیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام