خانه / پودر گرانول شکلات / خرید پودر گرانول شکلات

خرید پودر گرانول شکلات

خرید پودر گرانول شکلات که محصولی متفاوت از پودر کاکائو و پودر شکلات است را می توانید با بهترین کیفیت البته فله در کیسه های ۲۰ کیلوگرمی از ما داشته باشید، محصول تولید شده در ایران با بهترین مواد اولیه و با تضمین کیفیت است.

پودر گرانول شکلات

پودر گرانول شکلات

پودر گرانول شکلات به پودری گفته می شود که تنها ترین و مهمترین محل برای استفاده در کنار کاپوچینو است، این محصول از ترکیب بهترین پودرهای کاکائو تولید می شود و در بسته های نیم گرمی توسط تولید کنندگان توسط دستگاه های ساشه زنی در ساشه پر می شود و همراه ساشه ۲۵ گرمی کاپوچینو قرار می گیرد.
پودر شکلات محصول دیگری است که این هم در صنعت قهوه جایگاه ویژه ای دارد و تامین در حجم بالای این محصول را، هم تولید ایران و وارداتی را در اختیار داریم.

تولید حرفه ای گرانول کاکائو

تولید حرفه ای گرانول کاکائو

پودر گرانول شکلات ( گرانول کاکائو ) برای تولید کنندگان ساشه های گرمی کاپوچینو بسیار اهمیت دارد و این موضوع تبدیل به دغدغه ای برای این فعالان گردیده است اما ما با توجه به این موضوع که مورد نیاز خودمان هم بود با تحقیقات فراوان  و تست انواع محصولات گرانول کاکائو به نتیجه ای جزء تولید با کیفیت و حرفه ای بهترین گرانول کاکائو در ایران دست پیدا نکردیم.
برای سفارش گرانول حرفه ای که تولید کردیم با ما در ارتباط باشید تا ۲ موضوع را نتیجه بگیرید ابتدا کیفیت و قیمت ارزان محصول دوم استفاده گرانول شکلات در تمامی دستگاه های ساشه زنی با این توضیح که محصول هیچ چسبندگی در دستگاه ندارد.

کاپوچینو مرغوب

کاپوچینو مرغوب

کاپوچینو مرغوب به محصولی گفته می شود که در مواد اولیه ان ترکیباتی همچون بهترین کافه کریمر ( شیر همراه قهوه ) قهوه فوری که معمولا اسپرسو فوری و فومر با کیفیت داشته باشد بیشتر از این افزودنی هایی اضافه می شود که در مصرف و مقدار مصرف ان باید دقت شود با این توضیح که همین افزودنی ها قیمت را رو به بالا و کیفیت را به سمت پایین هدایت می کند.
در خصوص تامین کاپوچینوی فله با بهترین کیفیت این امکان را داریم که تامین کننده شما باشیم این خرید فله می تواند هزینه های جانبی میکس را برای تولید کنندگان ساشه کم کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام