خانه / پودر شکلات / سفارش خرید پودر شکلات تلخ

سفارش خرید پودر شکلات تلخ

سفارش خرید پودر شکلات تلخ یا هات چاکلت، کاپو چینو، شکلات تلخ تخته ای و بسیاری از محصولاتی که رابطه با این نوع پودر دارد با بهترین کیفیت و تضمین پذیرفته می شود پودر شکلات تلخ یا همان پودر کاکائو کاربرد بسیار زیادی در صنایع تولیدی غذایی دارد و به صورت کیسه های ۲۵ کیلویی در بازار با مارک های مختلف عرضه می شود.

سفارش خرید پودر شکلات تلخ

سفارش خرید پودر شکلات تلخ

سفارش خرید پودر شکلات تلخ یا همان پودر کاکائو به صورت روزانه البته با قیمت های دست اول پذیرفته می شود پودر شکلات تلخ که همان پودر کاکائو است در کشور مارک های مختلفی را شامل می شود که از معروفترین انها می شود به اسنو ترکیه، لوکس فاین المان، افریقانا شیرین ایرانی شیرین عسل، بنسروپ هلند و یا مارک های دیگری اشاره کرد.
بیشتر کاربرد پودر کاکائو در کارخانجات شکلات و بعد از ان کیک و کلوچه و بستنی است که البته کاربردهای دیگری هم دارد اما با توجه به اینکه صحبت از شکلات و موارد مربوط به ان است به انها اشاره ای نمی کنیم.

خرید پودر کاکائو تلخ

خرید پودر کاکائو تلخ

پودر کاکائو کلا محصولی تلخ است و به همین دلیل شکلات تلخ، با درصد بالاتری از پودر کاکائو در ان تلخ تر می شود ولی به دلیل اینکه کیفیت پودر کاکائو در ترکیب برای تولید محصول خاص مشخص می شود نگاه مصرف کنندگان متفاوت است شاید پودری را بپسندند که تلخ باشد اما رنگ به ظاهر کمتری داشته باشد بنابراین از نگاه ما کشوری که از ان پودر کاکائو وارد می شود از درجه اهمیت بالاتری برخوردار است.
سفارش خرید پودر شکلات تلخ که به همان پودر کاکائو مرغوب معروف است را به صورت مستقیم از واردات می پذیریم و در کیسه های ۲۵ کیلویی تحویل خریداران در هر کجای کشور می دهیم.

 خرید عمده شکلات تلخ

خرید عمده شکلات تلخ

خرید عمده شکلات تلخ از اهمیت زیادی برخوردار است، یکی از تولیداتی که مستقیم از پودر کاکائو به دست می اید شکلات تلخ است این نوع شکلات به ۲ صورت مصرف کارگاهی و پذیرایی تولید می شود در مدل کارگاهی به شکل تخته ای تولید می شود که با مارک های مختلف از نیم کیلو تا ۳ کیلویی در بازار مشاهده می شود.
نوع پذیرایی ان را بیشتر برای مصارف در منازل و کافی شاپ ها مشاهده می کنید برای سفارش خرید پودر شکلات تلخ و یا شکلات تلخ از همین حالا با ما در ارتباط باشید.

مرکز خرید پودر کاکائو خالص

مرکز خرید پودر کاکائو خالص

مرکز خرید پودر کاکائو خالص را چگونه باید پیدا کرد؟ ابتدا باید تعریف پودر کاکائو خالص را مشخص کنیم که به چه پودری گفته می شود: بعد از اینکه میوه درخت کاکائو از درخت جدا می شود دانه های ان را جدا می کنند که به این دانه های کاملا مرطوب دانه خام کاکائو گفته می شود.

مراحل تولید کره و پودر کاکائو

مراحل تولید کره و پودر کاکائو

پس از خشک کردن دانه ها این محصول انتقال پیدا می کند به کارخانجات فراوری حال اینکه این کارخانجات در کشور مبدا باشند و یا اینکه به کشورهای دیگری انتقال داده می شود.
در کارخانه فراوری روغن دانه کاکائو تا حد معینی جدا می شود و تبدیل به کره کاکائو می شود ان قسمت از بخشی که جامد و جداشده از کره است باقی می ماند باید چربی حدود ۱۰ -۱۲ درصد در کل را دارا باشد که پس از اسیاب شدن و تبدیل به پودر شدن یک پودر کاکائو خالص را تشکیل می دهد.
پس مرکز خرید پودر کاکائو خالص به مرکزی گفته می شود که بهترین پودر کاکائو با در صد چربی ۱۰ -۱۲ را به مشتریان خود عرضه کند در غیر اینصورت پودر کاکائو ارزش واقعی خود را ندارد.

قیمت شکلات تلخ کیلویی پارمیدا

قیمت شکلات تلخ کیلویی پارمیدا

شکلات تلخ اگر از کره کاکائو در ترکیب ان استفاده شود دارای کیفیت بسیار مناسب و قیمت بالایی است اما اگر از روغن جانشین کره کاکائو یا در اصطلاح cbs استفاده شود از قیمت فوق العاده پایین تری نسبت به شکلات با کیفیت برخوردار است.
قیمت شکلات تلخ کیلویی پارمیدا با توجه به اینکه این کارخانه از کره کاکائو در محصولات خود بهره می برد بالا است و نسبت به برخی شکلات های موجود در بازار گران تر عرضه می شود البته فروش محصولات پارمیدا همیشه در بازار بسیار مطلوب بوده است.

مرکز فروش دانه خام کاکائو

مرکز فروش دانه خام کاکائو در ایران

دانه خام کاکائو محصولی است بسیار با اهمیت به دلیل اینکه پس از فراوری این محصول تبدیل به کره کاکائو و پودر کاکائو می شود این محصول جدیدا مورد توجه بسیاری از کارخانه داران و مصرف کنندگان قرار گرفته است البته با توجه به اینکه قیمت نسبتا بالایی که دارد زیاد وارد کشور نمی شود.
اما با توجه به گرایش بسیاری از خریداران به خرید این محصول، ما در این مرکز فروش دانه خام کاکائو در ایران را اغاز کرده ایم و تمام سعی ما بر این است که  تقاضای مشتریان را با فروش مستقیم از واردات براورده کنیم.

محل فروش هات چاکلت فله ای

محل فروش هات چاکلت فله ای

هات چاکلت یکی از پودرهایی است که پودر کاکائو در تولید ان نقش بسیار زیادی دارد و یکی از نوشیدنی های داغی است که مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است شکلات داغ را معمولا به صورت بسته های گرمی یک نفره تهیه می کنیم اما برای مصارف عمومی می شود از نوع فله ان که در کیسه های ۱۰ کیلویی اماده شده را خریداری کرد.
این سایت و این مجموعه پخش محل فروش هات چاکلت فله ای هستیم، پودر شکلاتی که با بهترین کیفیت ها در ترکیب هات چاکلت پیشنهادی ما قرار گرفته کیفیت محصول مورد نظر را دوچندان کرده البته خریداران پس از مصرف به نتیجه این حرف خواهند رسید.

پخش کره کاکائو افریقانا

پخش کره کاکائو افریقانا

کره کاکائو با برندهای خارجی قیمتی تقریبا ۶۰% بالاتر از کره کاکائو افریقانا تولید کارخانه شیرین عسل را دارد و با توجه به کیفیت کره افریقانا این اختلاف قیمت مقرون به صرفه نیست به این دلیل که محصول ایرانی دارای کیفیت بسیار بالایی است.
کره کاکائو افریقانا به ۲ صورت تولید می شود و در قالب کارتن های ۲۵ کیلویی به بازار عرضه می شود:

  1. کره کاکائو افریقانا با بوی کاکائو
  2. کره افریقانا بدون بوی کاکائو

که هر دو مورد از مصرف بسیار زیادی در کشور برخوردار است و با توجه به این مصرف زیاد تولید این محصول به صورت منظم در کارخانه شیرین عسل انجام می شود برای خرید این محجصول و پودر کاکائو افریقانا با ما در ارتباط باشید.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام