خانه / قهوه کافه نوآر / واردات قهوه از ایتالیا با برند کافه نوآر

واردات قهوه از ایتالیا با برند کافه نوآر

واردات قهوه از ایتالیا با برند کافه نوآر در ایران اغاز شد، فروش ۳ نوع دانه ترکیبی روبوستا و عربیکا با درصدهای مختلف برند کافه نوآر ایتالیا در بسته بندی ۱۲۰۰ گرمی به صورت فروش مستقیم و با مجوزهای قانونی به سراسر کشور اغا شد برای خرید و ارسال این برند معتبر و اصل ایتالیایی همین حالا با ما در ارتباط باشید.

واردات قهوه از ایتالیا

واردات قهوه از ایتالیا

واردات قهوه از ایتالیا مانند بسیاری از برندهای دیگر محصول کشورهای مختلف به طور چشمگیری در ایران رو به افزایش است و علت ان توجه روز افزون ایرانیان جهت مصرف قهوه ان هم از نوع برند است، این بار دانه قهوه رست داده شده در ایتالیا با نام تجاری کافه نوآر در بسته های ۱۲۰۰ گرمی در بازارهای ایران حضوری چشم گیر پیدا خواهد کرد که شاید جایگزینی جدید برای لاوازا و یا برندهای معروف شود.

مرکز فروش مستقیم از واردات دانه قهوه

مرکز فروش مستقیم از واردات دانه قهوه

در این مرکز فروش انواع دانه های خام قهوه به صورت مستقیم از واردات به صورت فله در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت دانه قهوه هایی که در بازار مانند ویتنام، پی بی، اندونزی، چری، اوگاندا، سوماترا، نیکاراگوئه، کلمبیا، پرو و بسیاری دیگر از انواع دانه قهوه البته این دانه های قهوه بیشتر در بازار به صورت رست داده شده دیده می شود که بیشترین محل سود برای یک فروشنده از طریق همین رست دانه قهوه بدست می اید.
اما واردات قهوه از ایتالیا متفاوت است با رست همان کشور با نام و برند خاصی وارد می شود که این بار از بسته های ۱۲۰۰ گرمی کافه نوآر ایتالیا نام می بریم که امکان واردات ان به صورت گسترده فراهم شده است.

لیست دانه قهوه کافه نوآر ایتالیا

لیست دانه قهوه رست داده شده برند کافه نوآر ایتالیا ( KAFE NOIR ) با بسته های ۱۲۰۰ گرمی برای خریدارن با تفکیک درصد روبوستا عربیکا به صورت زیر است:

لاین بار ( BAR )

درصد ترکیب ۸۰% روبوستا ۲۰% عربیکا
در بسته های ۱۲۰۰ گرمی

لاین سوپر بار ( SUPER BAR )

درصد ترکیب ۵۰% روبوستا ۵۰% عربیکا
در بسته های ۱۲۰۰ گرمی

لاین اکسترا بار ( EXTRA BAR )

درصد ترکیب ۲۰% روبوستا ۸۰% عربیکا
در بسته های ۱۲۰۰ گرمی

واردات قهوه از ایتالیا مخصوص برند کافه نوآر یک فرصتی برای تمامی عمده فروشان و کافی شاپ ها در سراسر کشور است تا طعمی جدید و استثنایی از ترکیب دو نوع قهوه رویوستا و عربیکا را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

پخش انواع قهوه فوری و اسپرسو

پخش انواع قهوه فوری و اسپرسو

پخش قهوه فوری را با توجه به گستردگی محصولات قهوه فوری با بهترین کیفیت ها در ایران انجام می دهیم قهوه های فوری که عموما برای ترکیب های متفاوت خریداران از ان استفاده می کنند، اسپرسو هم یکی از پر مصرف ترین قهوه ها است که جایگاه خاصی در بین خریداران برای خود باز کرده است.
در این سایت به طور ویژه قهوه فوری مولتی کافه با نام اورا محصول کارخانه مولتی کافه مشهد و اسپرسو مولتی کافه به صورت مستقیم به تمام کشور عرضه می شود.

مشاوره برای تامین کافی میکس فله

مشاوره برای تامین کافی میکس فله

کافی میکس به ترکیبی گفته می شود که به صورت میکس یک یا چند نوع قهوه همراه با شکر و کافی میت یا شیر خشک صنعتی تولید می شود ما به صورت اختصاصی برای تهیه این ترکیب مخصوصا نوع قهوه فوری استفاده شده در ترکیب کافی میکس فله به صورت تخصصی مشاوره خواهیم داد و در کنار این مشاوره انواع قهوه های فوری مورد نیاز تولید کنندگان کافی میکس را تامین خواهیم کرد.
کافی میکس فله تولید کنندگان را هم با بهترین شرایط برای فروش عمده خریداری می کنیم تا رابطه تجاری با مشتریان خود را روز به روز بهتر کنیم برای ارتباط با ما از همین حالا می توانید اقدام کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام