خانه / پودر کاکائو / تامین کننده پودر کاکائو تولید کنندگان از واردات

تامین کننده پودر کاکائو تولید کنندگان از واردات

تامین کننده پودر کاکائو تولید کنندگان از واردات در ایران، ۱۰ ها صنف تولید کننده مواد غذایی برای تولیدات خود نیاز ۱۰۰ درصدی به پودر و کره کاکائویی دارند که ۱۰۰ درصد وارداتی است بنابرای خرید مستقیم و همیشگی با بهترین قیمت ها و شرایط ارسال و تحویل را برای خریدارن عمده فراهم کرده ایم.

تامین کننده پودر کاکائو تولید کنندگان

تامین کننده پودر کاکائو تولید کنندگان

تامین کننده پودر کاکائو تولید کنندگان هستیم تمام پودرهای کاکائو با هر نامی که باشد در کشور محل فراوری در کیسه های ۲۵ کیلویی بسته بندی می شود، تولید کنندگان در صنایع غذایی مخصوصا کارخانجات شکلات سازی و شیرینی و همچنین کیک و کلوچه و بستنی در کنار تولید کنندگان لبنی نیاز ۱۰۰ درصدی به نوع خاص پودر کاکائو و یا کره کاکائو دارند که ما در این سایت اعلام امادگی می کنیم که تمام درخواست این مجموعه های تولیدی را با بهترین این محصولات به صورت همیشگی تامین کنیم.

وارد کنندگان پودر کاکائو

وارد کنندگان پودر کاکائو

وارد کنندگان پودر کاکائو به صورت پراکنده تقریبا زیاد هستند اما وارد کنندگانی که این محصول را بانام و نشان های خاص وارد کنند افراد و یا شرکت های خاصی هستند.
که با تلاش و پیگیری خود همیشه محصول مورد نظر بازار را تامین می کنند. پودرهایی در بازار ایران از اهمیت و مصرف بسیار بالایی برخوردار است که ما برای تامین این نوع پودرهای پر مصرف و حتی پودر کاکائوی جدید و مورد توجه مجموعه ای برای خرید و تامین ان اعلام امادگی می کنیم.
با خریدی مطمئن از وارد کنندگان پودر کاکائو دغدغه تامین و خرید مواد اولیه کارخانه خود را نداشته باشید و همیشه می توانید بدون واسطه و با قیمت های بسیار مناسب این خرید را انجام دهید.

امکان واردات مستقیم و سفارشی دانه خام کاکائو

امکان واردات مستقیم و سفارشی دانه خام کاکائو

اماکن واردات مستقیم و سفارشی دانه خام کاکائو توسط ما در این مجموعه فروش عمده دانه کاکائو فراهم شد، ایا می دانید که حدود ۳۰ درصد چربی دانه کاکائو در زمان فراوری تبدیل به ماده ای به نام کره کاکائو می شود؟
دانه خام کاکائو یکی از محصولات لوکس و کم یاب در بازار است و با توجه به قیمت نسبتا بالایی که دارد هر وارد کننده ای واردات این محصول را انجام نمی دهد اما با توجه به اشتیاق عده ای محقق در علم پزشکی برای فراوری مستقیم دانه کاکائو و تولید محصول خاص نیاز در بازار برای خرید دانه خام کاکائو بسیار زیاد شده است.

فروش پودر کاکائو

فروش پودر کاکائو

فروش پودر کاکائو ۱۰-۱۲ اسنو ترکیه، بنسروپ هلند، لوکس فاین المان، اپرا اسپانیا، پودر مخصوص غنا و شاید ۱۰ ها نوع مارک دیگر در این مجموعه در قالب کیسه های ۲۵ کیلویی به صورت عمده و مستقیم و بدون واسطه انجام می شود.
پودر کاکائو هایی به فروش می رسد که از نظر تاریخ مصرف و کیفیت تماما تضمین دارد و دارای مجوزها و برگه های انالیز به صورت رسمی است در فروش پودر کاکائو در کنار شما هستیم تا نیاز مجموعه تولیدی و یا پخش شما را به صورت همیشگی تامین کنیم.

خرید سفارشی پودر کاکائو مورد نیاز تولید کنندگان

خرید سفارشی پودر کاکائو مورد نیاز خریدارن

بسیاری از خریدارن تمایل دارند که پودر کاکائو مورد نیاز مجموعه خود را از زمان بارگیری از کارخانه را خریداری کنند و به صورت سفارشی از مقصد، این بار در اختیار انان قرار گیرد البته این نوع خرید امکان این را فراهم می کند که قیمت های تمام شده خرید بسیار پایین تر قیمت بازار باشد در واقع توجیه بسیار بالای اقتصادی دارد.

پیشنهاد ویژه خرید پودر کاکائو

پیشنهاد ویژه خرید پودر کاکائو

بنابراین پیشنهاد ما به خریداران عمده پودر کاکائو این است که این نوع خرید سفارشی را هم می توانند از این مجموعه بازرگانی داشته باشند تا برای خود بهترین ها و درعین حال مناسب ترین پودرهای کاکائو را داشته باشند.
شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما در ارتباط باشید تا نحوه خرید و ارسال بار مورد نظر شما و زمان بارگیری را مشخص کنیم برای تامین مواد اولیه شکلات تلخ و یا هر محصول دیگر که رابطه مستقیم با کره و پودر کاکائو دارد در کنار شما هستیم.

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پودر کاکائو ارزان

فروش پودر کاکائو ارزان برای تولید

فروش پودر کاکائو ارزان برای تولید با بهترین کیفیت ها مستقیم از واردات انجام می …

کانال تلگرام