خانه / مولتی کافه / مرکز فروش قهوه فوری ۲۰ کیلویی مولتی کافه

مرکز فروش قهوه فوری ۲۰ کیلویی مولتی کافه

مرکز فروش قهوه فوری مولتی کافه ۲۰ کیلویی به صورت مستقیم از کارخانه، یکی از بهترین و پر مصرف ترین قهوه های فوری در ایران قهوه فوری اورا است که در کارخانه مولتی کافه مشهد تولید می شود و در کارتن های ۲۰ کیلویی بسته بندی می شود و توسط این مرکز پخش به صورت عمده به تمام نقاط کشور به فروش می رسد.

مرکز فروش قهوه فوری مولتی کافه

مرکز فروش قهوه فوری مولتی کافه

مرکز فروش قهوه فوری مولتی کافه در ۲ مدل مولتی و اورا به صورت کارتن های ۲۰ کیلویی، خریدارن می توانند برای هر شهری که هستند برای خرید عمده با کمترین قیمت اقدام کنند و تا در کمترین زمان ممکن بار خریداری شده انان را ارسال کنیم.
کارخانه مولتی کافه تنها کارخانه ای در ایران است که قهوه فوری را از بهترین دانه های قهوه که ۱۰۰ درصد وارداتی هستند را تولید می کند تمام موارد خرید و واردات دانه های قهوه در این کارخانه به صورت مستقیم انجام می شود محل فعالیت کارخانه مولتی کافه مشهد است که قهوه های  فوری ان به قهوه مشهدی در سراسر کشور مخصوصا جنوب کشور معروف شده است.

دفتر فروش محصولات مولتی کافه

دفتر فروش محصولات مولتی کافه

دفتر مرکزی برای فروش محصولات مولتی کافه علارغم اینکه محل کارخانه در مشهد است در تهران فعالیت دارد که شما می توانید از طریق همین سایت در خواست خود را به صورت غیر حضوری انجام دهید.
فروش محصولات مولتی کافه به دلیل تقاضای بالای مشتریان و کمبود عرضه کمی زمان بر است اما ما با توجه به اینکه همیشه رضایت مشتریان قهوه فوری را در نظرداریم محدودیتی برای فروش قهوه های فوری مولتی کافه بخصوص اورا نخواهیم داشت در کنار ما بهترین ها را برای مجموعه خود بدون واسطه خریداری کنید.

پخش سراسری قهوه کلاسیک مولتی کافه

پخش سراسری قهوه کلاسیک مولتی کافه

ما در این سایت با توجه به نیاز مشتریان قهوه کلاسیک مولتی کافه اورا را با بهترین قیمت به صورت سراسری در کارتن های ۲۰ کیلویی مستقیم ارسال خواهیم کرد و برای تامین این نوع قهوه فوری در صورت همکاری با ما مشکل زمانی و مکانی نخواهید داشت.
پخش سراسری قهوه کلاسیک مولتی کافه زمانی معنی پیدا می کند که یک خریدار هم بدون خرید نباشد و با توجه به تقاضای محصول سریعا تحویل شود پس برای خریدی مستقیم و ارزان قهوه فوری کلاسیک مولتی کافه اورا از همین حالا با ما در ارتباط باشید.

محل فروش قهوه اسپرسو فله

محل فروش قهوه اسپرسو فله مولتی کافه

محل فروش قهوه کلاسیک ۲۰ کیلویی اورا در واقع محل فروش قهوه اسپرسو ۱۸ کیلویی مولتی کافه هم است به این دلیل که در این سایت انواع محصولات فله مولتی کافه با بهترین قیمت به صورت مستقیم عرضه می شود بنابراین برای خرید و تامین قهوه فوری ایرانی مجموعه خود هیچ دغدغه ای نخواهید داشت.
قهوه اورا در کارتن های ۲۰ کیلویی و قهوه فوری اسپرسو طلایی رنگ مولتی کافه در کارتن های ۱۸ کیلویی به صورت عمده تولید و وارد بازارهای ایران می شود اگر خریدار عمده هستید امادگی تامین این محصولات را برای بازارهای داخلی و صادراتی داریم.

خرید شکلات داغ فله مولتی کافه

خرید شکلات داغ فله مولتی کافه

شکلات داغ و یا هات چاکلت یکی از نوشیدنی هایی که توسط مصرف کنندگان در بسته های گرمی و یا فله مصرف می شود در ایران این محصول که پایه اولیه ان پودر کاکائو است به صورت کارخانه ای تولید می شود کارخانه هایی مانند لترا در اصفهان و یا مولتی کافه در مشهد این محصول را به صورت اختصاصی تولید می کنند.
ما برای اینکه نیاز مشتریان عمده خود را تامین کنیم انواع پودر شکلات داغ، پودر کاکائو، دانه قهوه، شکلات را به صورت عمده و مستقیم به فروش می رسانیم شکلات تلخ تخته ای هم برای مصرف تولید کنندگان در این مرکز پخش به صورت عمده عرضه می شود برای خرید مواد اولیه تولیدات شکلاتی خود می توانید با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام