خانه / اسانس پودری / مرکز فروش اسانس پودری

مرکز فروش اسانس پودری

فروش اسانس پودری را به صورت فله در گالن های ۲۵ کیلویی اصل و یا کارتن های ۱۰ کیلویی در اخیار داریم این مرکز فروش مواد اولیه صنایع غذایی از جمله شکلات و قهوه انواع مختلف اسانس را فعالیت دارد.

فروش اسانس پودری

فروش اسانس پودری

فروش اسانس پودری در مورد ۳ نوع مایع محلول در اب، مایع محلول در روغن و پودری در طعم های میوه، قهوه، کاکائو، کارامل، حبوبات و غیره، این اسانس ها تولید شده در ایران و وارداتی با برندهای مختلف هستند که در صنایع غذایی مصرف فوق العاده زیادی دارند.
به طور کل اسانس ها در تولید کارخانه های صنایع غذایی دارای کاربرد بسیار زیادی هستند البته این موضوع مربوط به حال نیست بلکه سال های زیادی این محصول در تولیدات مختلف اهمیت پیدا کرده است.

ویژگی های اسانس پودری 

ویژگی های اسانس پودری 

در استفاده از اسانس ها دقت فراوان باید انجام شود این موادها غالبا بدون رنگ هستند رنگ ها با گذر زمان با توجه به هوایی که به ان ها می رسد تعییر رنگ می دهند البته تغییر رنگ در محصول نشان دهنده از بین رفتن و فساد نیست.
با توجه به توضیحات بالا طعم اسانس ها هیچ تغییری نمی کند، به طور کل اسانس ها با استفاده از روش تقطیر تولید می شوند و در ترکیب اسانس ها از عوامل اسید چرب و استرها گلیسیرین استفاده نمی شود و به طور کل ترکیب شیمیایی اسانس ها متفاوت هستند.
در موارد غذایی و دارویی اسانس ها جایگزین بسیار خوبی برای مواد شیمیایی هستند.
اسانس ها بدون عوارض، بدون تاثیرات نا مطلوب و با نتایج ضد میکروبی و باعث از بین رفتن باکتری ها می شود البته از ویژگی های دیگر اسانس ها باید به خواص ضد قارچ و ضد باکتری اشاره کرد البته مصرف بیش از حد اسانس ها باعث واکنش های الرژیک بر روی پوست و سایر عوارض محمتل می شود.

اسانس پودری

اسانس پودری

اسانس پودری در طعم های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود، شرکت های زیادی اسانس پودری تولید می کنند این اسانس ها در طعم ها و رنگ های مختلفی تولید می شوند و چون دارای ویژگی های گوناگونی می باشند در صنایع مختلف کاربرد دارند.
به دلیل های مختلف زیبایی و طعمی و حتی قیمتی در مصارف مختلف از جمله دارویی و خوراکی این اسانس ها مصرف زیادی دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام