خانه / کافی میکس ساشه / فروش کافی میکس ساشه ۴۰۰ عددی فله

فروش کافی میکس ساشه ۴۰۰ عددی فله

فروش کافی میکس ساشه ۴۰۰ عددی فله یکی از پرمصرف ترین انواع بسته بندی ساشه هست که مورد توجه مجموعه های پذیرایی از قبیل هتل ها، باغ سراها، تالارها و همچنین رستوران ها و حتی مراکز اداری قرار گرفته است.
با خرید کافی میکس های ساشه فله ما ( برکامان ) خریداران از نظر اقتصادی می توانند در بلند مدت هزینه های مجموعه خود را کمتر کنند و البته از کیفیت بسیار بالایی در مورد محصول هم بهره مند باشند و مهمترین مساله دغدغه تامین همیشگی را هم نداشته باشند.

فروش کافی میکس

فروش کافی میکس

فروش کافی میکس به ۲ صورت فله کیلویی و ساشه جعبه ۲۵ عددی و ساشه در کارتن های ۴۰۰ عددی را مستقیم از محل کارخانه تولید کننده به مشتریان انجام می دهیم، به طور کل کافی میکس با برندهای وارداتی و تولید داخل بسیار در بازار موجود است که انتخاب و ادامه همکاری با یک یا چند برند خاص نیاز به اطلاعات زیادی دارد که تقریبا این اطلاعات هم به طور قطعی به دست نمی اید.

بهترین کافی میکس ساشه

بهترین کافی میکس ساشه

بهترین کافی میکس ساشه ان محصولی است که مواد تشکیل دهنده ان از بهترین قهوه های فوری و کافی کریمر مرغوب باشد بنابراین نام و نشان و حتی بسته بندی محصول در بخش دوم محصول می باشد با توجه به اینکه ما تولید کننده و تامین کننده مواد اولیه انواع پودرهای نوشیدنی گرم قهوه از قبیل کافی میکس و کاپوچینو و هات چاکلت هستیم بنابراین بهترین کافی میکس فله و ساشه را در اختیار مشتریان به صورت تضمینی قرار خواهیم داد.

کاپوچینو ساشه با پودر شکلات

کاپوچینو ساشه

کاپوچینوی ساشه ای را مشتریان دوست دارند با پودر شکلات همراه ببینند که این خود یک امتیاز برای یک برند است بنابراین ای محصول را با بهترین کیفیت می توانید به همراه پودر شکلات گرانولی تهیه کنید.
به طور کل با مجموعه هایی همکاری داریم که بهترین ها را تولید داشته باشند و نتیجه این همکاری در نهایت منجر به فروش بسیار بالا و رضایت مصرف کنندگان خواهد شد.

ترکیب کافی میکس ۳ در ۱ اصل

ترکیب کافی میکس 3 در 1

ترکیب یک کافی میکس ۳ در ۱ اصل را ۳ مواد اولیه تشکیل می دهد که اگر این موارد از بهترین کیفیت ها تهیه شده باشد در نهایت محصول تولید شده با برند مورد نظر تبدیل به بهترین های بازار خواهد شد.

  • پودر خامه ای کننده غیر لبنی ( کریمر و یا کافی میت )
  • پودر قهوه فوری ( اسپرسو فوری )
  • شکر
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام