خانه / دانه قهوه اوگاندا / خرید دانه قهوه اوگاندا روبوستا

خرید دانه قهوه اوگاندا روبوستا

خرید دانه قهوه اوگاندا روبوستا که بدون تردید بهترین نوع روبوستای موجود در بازار است را در سایز ۱۸ می توانید به ۲ صورت گونی ۶۰ کیلویی و یا رست شده ۱۵ کیلویی البته حداقل میزان سفارش از این مرکز با بهترین قیمت می توانید داشته باشید.

خرید دانه قهوه اوگاندا

خرید دانه قهوه اوگاندا

خرید دانه قهوه اوگاندا در ۲ نوع روبوستا و و عربیکا را می توانید به ۲ صورت رست شده و خام عمده داشته باشید. دانه خام قهوه را عمدتا رستری های فعال در صنعت قهوه فعالیت دارند و نوع رست شده را عمده فروشان و یا کافی شاپ ها سفارش دارند بنابراین برای هر ۲ مورد امکان تامین این ۲ نوع دانه قهوه را در کنار انواع دانه قهوه و حتی پودر کاکائو و قهوه های فوری داریم.

مشخصات دانه قهوه اوگاندا روبوستا

مشخصات دانه قهوه اوگاندا

دانه های قهوه دارای مشخصات و ویژگی های منحصر به خودشان هستند در این مطلب اشاره ای داریم به مشخصات بهترین دانه روبوستا که محصول کشور اوگاندا می باشد:

  • دانه قهوه اوگاندا روبوستا بالاترین حد ممکن کافئین در بین دانه های قهوه را دارد.
  • دانه قهوه اوگاندا روبوستا اسکرین ۱۸ است.
  • دانه قهوه اوکاندا روبوستا دارای غلظت متوسط است.
  • دانه قهوه اوگاندا روبوستا تلخی بسیار بالایی دارد.
  • دانه قهوه اوگاندا روبوستا طعم چوب دارد.
  • و مهمتر از همه تقریبا همیشه این دان قهوه روبوستا و عربیکای ان در برکامان موجود است.

قیمت دانه قهوه اوگاندا روبوستا

قیمت دانه قهوه اوگاندا روبوستا

قیمت دانه های قهوه روبوستا تقریبا نزدیک به هم می باشد و نسبت به عربیکا اختلاف حدود ۴۰ درصدی دارد بنابراین در خصوص خرید دانه های قهوه با بهترین و به نوعی می شود گفت بهترین قیمت می توانید روزانه از مجموعه ما استعلام قیمت داشته باشید.
البته مقدار سفارش برای خرید می تواند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد که یک مشتری بتواند بهترین قیمت را داشته باشد پس در کنار شما به صورت مستقیم از اننبارهای محل واردات می توانیم تامین کننده مطئنی باشیم.

رست سفارشی دانه خام اوگاندا

رست سفارشی دانه خام

اگر رستری مورد اعتمادی دارید که بسیار مطلوب است اما اگر قصد خرید با رست سفارشی در خصوص دانه قهوه مخصوصا اوگاندا را دارید می توانید سفارش خود را در مورد رست های مورد نظرتون را به ما اعلام کنید تا در نتیجه یکی از بهترین محصولات ممکن بازار را ( دانه قهوه اوگاندا ) با حرفه ترین رست در اختیار بگیرید.
به طور کل کیفیت ابتدایی دانه قهوه یک طرف اماده سازی نهایی ( تفت دادن ) طرف دیگر اگر رست حرفه ای در مورد محصول صورت نگیرد بدون شک مشتریان خود را یک بار ملاقات خواهید کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام