خانه / پودر کریمر / فروش پودر کریمر موکاته ۳۰ درصد

فروش پودر کریمر موکاته ۳۰ درصد

فروش پودر کریمر موکاته ۳۰ درصد لهستان و همچنین نوع پر چرب تر ان ۳۵ درصد مستقیم از محل انبارهای واردات در تهران را مخصوص عمده فروشان و واحدهای تولیدی با بهترین قیمت روز در این مجموعه فعال است.

فروش پودر کریمر

فروش پودر کریمر موکاته لهستان که ۲ نوع ان از نظر چربی ۳۰ و ۳۵ درصد مورد توجه تولید کنندگان و مصرف کنندگان فعال در صنعت قهوه قرار گرفته می تواند مستقیم ان می تواند سود خوبی برای خریداران و همچنین تولید کنندگان داشته باشد.
این کریمر تولید شده لهستان سال های زیادی است که در بازار ایران طرفدار دارد و بسیاری از فعالان قهوه محصول را به خوبی می شناسند و انتخاب اول در ترکیب محصولات خود می باشد.

فروش پودر فومر موکاته

فروش پودر فومر

در کنار ۲ نوع پودر کریمر موکاته لهستان با درصد چربی های ۳۰ و ۳۵ درصد ۲ نوع پودر فومر با کد های CB6 و CB12 با قیمت های رقابتی توسط بازرگانی برکامان به فروش عمده می رسد، این محصول یه صورت کیسه های ۱۰ کیلوگرمی که در کارخانه محل تولید پر شده وارد بازار می شود.
پودر فومر موکاته یکی از بهترین انتخاب های تولید کنندگان محصولات پودری از قبیل کاپوچینو است که می خواهند محصولی وارد بازار کنند که میزان فوم ان و یا در اصطلاح کف دهندگی محصول بسیار بالا باشد، هرچند قیمت فروش پودر کریمر و فومر فله موکاته از سایر برندها در بازار بیشتر است اما مشتریان خاص خود را دارد.

انواع فومر وکریمر فله وارداتی

انواع فومر وکریمر فله

با توجه به نیاز مشتریان در تامین فومر و کریمر انواع مختلف این محصول را فعالیت داریم که عبارتند از: فومر و کریمر فول دریم چین با درصد چربی های ۳۵ و ۴۰ درصد، فومر و کریمر موکاته لهستان چربی ۳۰ و ۴۰ و همچنین فومر کریمر ارکوف اندونزی با درصد چربی ۳۵، این محصولات تماما مستقیم از محل انبارهای محل واردات در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

قهوه فوری

قهوه فوری

بدون شک خریداران فومر و کریمر انواع قهوه فوری که شامل ۳ نوع گلد و کلاسیک و اسپرسو فوری است را هم نیاز دارند بنابراین از طریق همین مطلب در سایت فروش انواع قهوه های فوری فله که معمولا شامل کارتن های ۲۵ کیلویی می شود را اعلام می کنیم.
در کنار قهوه فوری دانه های قهوه خام و رست شده روبوستا و عربیکا و همچنین پودر کاکائو مورد نیاز مشتریان را هم به صورت تناژ تامین داریم تا دغدغه ای برای تامین برای مواد مورد تقاضای مشتریان وجود نداشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام