خانه / قهوه کلاسیک / مرکز فروش قهوه کلاسیک فله ۲۵ کیلویی

مرکز فروش قهوه کلاسیک فله ۲۵ کیلویی

مرکز فروش قهوه کلاسیک فله ۲۵ کیلویی در موزد انواع قهوه های وارداتی با نام های مختلف مستقیم از واردات و قهوه کلاسیک اورا تولید شده در کارخانه مولتی کافه مشهد معروف به قهوه مشهدی مستقیم از کارخانه محل تولید را می توانید در بازرگانی برکامان ببینید.

مرکز فروش قهوه کلاسیک

مرکز فروش قهوه کلاسیک

مرکز فروش قهوه کلاسیک البته عمده فله ای در مورد کارتن های ۲۵ کیلویی می تواند نیاز مشتریان از این محصول را بدون دغدغه تامین کند البته قهوه کلاسیک در بازار ایران چند نوع ایران، هند، برزیل و ویتنام در کنار چند نوع افریقایی دارد که تمام این محصولات را در صورت سفارش می توانیم برای خریداران فراهم کنیم.
قهوه کلاسیک قهوه فوری گرانولی است که از دانه قهوه روبوستا با روش های خاص در کارخانه محل تولید اماده می شود و در بسیاری از موارد از قبیل تولید کافی میکس و کاپوچینو هم از این محصول در ترکیب استفاده می شود.

فروش دانه قهوه ۱۵ کیلویی

فروش دانه قهوه

دانه های قهوه پس از رست محصول که ۳ نوع شکلاتی، مدیوم و دارک دارد به صورت کیسه های کامپوزیتی فله حداقل ۱۵ کیلویی قبول سفارش می شود، به طور کل در بازار ایران چند نوع قهوه روبوستا کافئین معمولی و کافئین بالا مورد توجه قرار گرفته است که در کنار درخواست دانه های قهوه عربیکا در این مجموعه در اختیار مشتریان قرار داده می شود.
دانه خام هم در بسیاری از موارد در قالب کیسه های ۵۰ کیلویی مستقیم از محل انبار محصول در اصفهان به مشتریان پیشنهاد داده می شود تا افرادی که قصد رست محصول را داشته باشند بتوانند به راحتی این محصول را تهیه کنند.

مرکز قهوه فوری گلد و اسپرسو

مرکز قهوه فوری گلد

در این مرکز در کنار قهوه کلاسیک انواع قهوه فوری گلد هند و اکوادور و اسپرسو فوری ایرانی، هندی، ویتنام و برزیل عرضه می شود، قهوه گلد و پودر اسپرسو فوری هم فله است و کارتن های ۲۵ کیلویی را شاملمی شود.
جهت اطلاع تولید کنندگان پودرهای نوشیدنی کافی میکس و کاپوچینو و ماسالا و هات چاکلت این مطلب را متذکر می شویم که انواع فومر و کریمرهای موجود در بازار را هم فعالیت عمده داریم.

فروش قهوه دله

فروش قهوه

قهوه دله بیشتر مورد توجه مناطق گرمسیر مخصوصا خوزستان قرار گرفته است و فقط یک نوع هم در این منطقه بسیار پرفروش است و ان هم معروف به قهوه فوری کلاسیک ۲۵ کیلویی اورا تولید شده در کارخانه مولتی کافه مشهد است.
دلیل این استقبال این است که قهوه پس از اماده شدن در دله طعم بسیار تلخی به خود می گیرد و همین موضوع این قهوه را بسیار پرمصرف در این منطقه کرده با توجه به نظر مصرف کنندگان نسبت به مصرف قهوه کلاسیک های وارداتی، اکثر این موارد پس از جوشیده شدن شیرین می شود و همین موضوع باعث عدم استفاده از قهوه های وارداتی در استفاده در دله عربی شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام