خانه / قهوه رست شده / فروش قهوه رست شده ۱۵ کیلویی

فروش قهوه رست شده ۱۵ کیلویی

فروش قهوه رست شده ۱۵ کیلویی که امکان حداقل سفارش شما است را با رست های سفارشی شما که ۳ نوع مدیوم شکلاتی و دارک را شامل می شود را روزانه با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در بازار است را فعالیت داریم.

فروش قهوه رست شده

فروش قهوه رست

فروش قهوه رست شده در انواع مختلف روبوستا در مورد ۵ نوع بسیار پرفروش پی بی، چری، ویتنام، جاوا و اندونزی و عربیکا بالای ۱۰ نوع که عبارتند از: کلمبیا، برزیل، گواتمالا، نیکاراگوئه، مکزیک، سوماترا، اتیوپی و … را در انواع رست دارک، شکلاتی و مدیوم را البته حداقل ۱۵ کیلویی در بازرگانی برکامان به عهده داریم.
با توجه به رشد بسیار زیاد مصرف قهوه در دنیا مخصوصا در ایران و تاسیس روز به روز کافی شاپ ها در سطح شهرها به طور طبیعی عمده فروش های مواد غذایی به سمت تامین این واحدهای صنفی هستند و ما کار تامین تمامی عمده فروش ها را در خصوص انواع قهوه و مواردی که در این صنف کاربرد دارد را عهده دار هستیم.

مرکز انواع دانه قهوه

مرکز دانه قهوه

به طور کل هر کالایی بعد از تولید و حتی واردات مرکز پخش دارد در مورد قهوه این موضوع کمی مهم تر است که چگونه با مراکز پخش ارتباط برقرارکنید تا بتوانید یکجا موارد مورد نیاز خود را در خصوص انواع دانه قهوه که ۱۰ ها نوع را شامل می شود، قهوه های فوری فومر و کریمر و حتی پودر کاکائو و شکلات های مورد نیاز در کنار قهوه را خریداری کنید.
پس برای استفاده از مشاوره های تخصصی ما چه در مورد تولید انواع پودرهای نوشیدنی گرم و چه خرید و فروش انواع دانه های قهوه و حتی صادرات محصولات تولیدی خود در خصوص قهوه با ما در ارتباط باشید تا با همکاری با همدیگر بتوانیم کسب و کار موفقی داشته باشیم.

قیمت قهوه رست شده

قیمت قهوه رست

در خصوص نحوه قیمت گذاری انواع قهوه های رست شده باید نوع دانه خام قهوه و قیمت تمام شده ان در نظر گرفته شود که اختلافی حدود ۲۵ تا ۳۰ درصدی دارد بنابراین خرید از شرکت های رست دادنه قهوه را باید به چگونگی تهیه دانه این شرکت ها نسبت دهیم که در این میا هستند شرکت هایی که دانه خام قهوه را غیر مستقیم تهیه می کنند بنابراین قیمت فروش این مجموعه ها کمی بالاتر است.
بهترین راه برای خرید دست اول و با اطمینان انواع دانه قهوه را به شما پشنهاد می دهیم تا علاوه بر خرید ارزان به صورت تضمینی و بلند مدت در تامین این محصول بسیار پرمصرف دغدغه ای نداشته باشید.

خرید قهوه های پودری و گرانول

خرید قهوه های پودری

ذز خصوص خرید قهوه های فوری پودری که یک نوع اسپرسو را شامل می شود و گرانول که همان فوری کلاسیک است و نوع دیگر که به قهوه فوری گلد معروف است ذکر این مطلب ضروری است که اختلاف قیمت و کیفیت در بازار متفاوت است.
پس هر نوع قهوه فوری که نیاز دارید را ما در بازرگانی برکامان برای شما تامین خواهیم کرد البته قهوه هایی را پیشنهاد می دهیم که در اصطلاح بازاریان و تولید کنندگان پشت داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام