خانه / شکلات سکه ای / فروش انواع شکلات سکه ای

فروش انواع شکلات سکه ای

فروش انواع شکلات سکه ای فله کارتنی که ۲ بسته ۳۵۰۰ گرمی را شامل می شود در بازرگانی برکامان مستقیم از کارخانه تولید کننده این شکلات ها مصارف گوناگونی از جمله کارگاهی دارد.

فروش شکلات سکه ای

فروش شکلات سکه

فروش شکلات سکه ای های فله ۷ کیلویی می تواند با توجه به کیفیتی که دارد برای خریداران محصول از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد این شکلات ها با بهترین مواد اولیه از جمله پودر کاکائو تولید می شود و در بازار توانسته در کنار شکلات های تخته ای مورد استفاده افرادی قرار گیرد که تولید محصولاتی با مشتقات شکلات دارند.
برای خرید ارزان قیمت شکلات های تخته ای و سکه ای حتی مایع نحوه میزان سفارش بسیار اهمیت دارد و همین موضوع باعث سود اوری بسیار زیادی برای خریداران این محصول می شود.

تولید ۳ نوع شکلات سکه ای

تولید شکلات سکه ای

شکلات سکه ای در ۳ نوع تولید می شود که هر کدام استفاده خاص خود را دارد نوع دارک یا همان تلخ که مستقیم پودر کاکائو مورد استفاده در ان میزان تلخی محصول را تعیین می کند نوع دیگر شکلات سکه ای شیری است که به کاکائویی هم معروف است و نسبت به دارک از رنگ روشن تری برخوردار است و شیرین تر است و در نوع سوم که به سفید و یا همان وانیلی معروف است از پودر کاکائو برای تولید ان استفاده نمی شود و البته خریداران خاص خود را دارد.

قیمت انواع شکلات سکه ای

قیمت انواع شکلات سکه

برای تعیین قیمت انواع شکلات های سکه دارک ، شیری و سفید فله ۲ مورد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که عبارتند از : میزان وزن سفارش و خرید مستقیم از تولید کننده محصول، انواع شکلات سکه ای فله محصول بهترین کارخانه های تولید کننده را اگر خرید عمده دارید به شما پیشنهاد می دهیم تا دیگر خرید با واسطه انجام ندهید.

صادر کننده شکلات سکه ای

صادر کننده شکلات سکه

چنانچه تولید کننده شکلات مخصوصا شکلات های تخته ای و سکه ای هستید می توانید محصول خود را به ما پیشنهاد دهید تا ما با توجه به صادراتی که در زمینه شکلات داریم بتوانیم محصولات شما را به کشورهای دیگر معرفی و در نهایت صادر کنیم.
شکلات سکه ای می تواند در فرایند تولید انواع شکلات های خانگی و شیرینی و کیک موثر باشد این نوع شکلات ها نیازی به خرد شدن ندارند و به مراتب راحت تر از انواع تخته ای مورد استفاده تولید کنندگان قرار می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام