خانه / قهوه روبوستا / فروش انواع دانه قهوه روبوستا و عربیکا

فروش انواع دانه قهوه روبوستا و عربیکا

فروش دانه قهوه در انواع مختلف ان که شامل ۲۰ نوع متفاوت از عربیکا و روبوستا و یا میکس هر ۲ نوع است در به صورت کیسه های ۱۰ کیلویی فله مستقیم از واردات و رست انجام می شود.
دانه قهوه تنوع بسیارزر یادی دراد که اگر رستری بخواهد تمام انها را انجام دهد شاید فراتر از ۱۰۰ نوع شود که این کار بسیار دشواری است البته قهوه های معمول بازار تقریبا در هر مرکز پخشی موجود است.

فروش عمده قهوه

فروش عمده قهوه عربیکا

فروش دانه قهوه عربیکا که ۷۰ درصد تولید قهوه دنیا را تشکیل می دهد در این مرکز پخش به صورت مستقیم از محل رست در وزن های فله ۱۰ کیلویی انجام می شود.

بیشتر از قهوه عربیکا بدانیم:

محل کشت و رشد درخت عربیکا مناطق کوهستانی و ارتفاعات که بارندگی زیادی دارد است البته ویژگی دیگری هم که دارد تقریبا درسایه رشد می کند.
درخت های عربیکا کم ارتفاع هستند و قد انان تقریبا در اوج خود به ۹ تا ۱۲ متر می رسد البته انواع پر محصول این درخت ها که به درختان تجاری معروف هستند ارتفاع بیشتر از ۵ متر به خود نمی گیرند و با این توضیح برداشت محصول از این درخت ها به راحتی انجام می گیرد.
به دلیل کیفیت بالای دانه قهوه عربیکا این محصول را تبدیل به خوش طعم ترین قهوه جهان کرده است این دانه کوچک هستند و درای رنگی روشن و هر کدام دارای کافئین قابل توجهی هستند و البته نسبت به دانه قهوه روبوستا شیرین تر هستند.

کشورهای محل کشت دانه قهوه عربیکا

یمن، سودان، اتیوپی کشورهایی هستند که زادگاه درخت قهوه عربیکا است اما بهترین نوع این محصول در برزیل، کلمبیا، کنیا، گواتمالا، اتیوپی، کاستاریکا و چامائیکا تولید می شود.

فروش دانه قهوه

فروش دانه قهوه

فروش دانه قهوه فله در کیسه های ۱۰ یا ۱۵ کیلویی در انواع مختلف ان که حدود ۲۰ نوع دانه قهوه رست داده شده و یا خام می شود در بازرگانی برکامان به صورت مستقیم از واردات و یا محل رست انواع این دانه های قهوه انجام می شود.
قهوه با توجه به وارداتی بودن شرایط نگهداری بسیار حساسی را دارد بنابراین خرید از مراکز معتبر یکی از مهمترین موضوعاتی است که خریداران عمده باید رعایت کنند.

قیمت انواع دانه قهوه رست شده

قیمت انواع دانه قهوه رست شده

دانه قهوه رست داده شده دارای انواع گوناگونی از روبوستا عربیکا و یا میکس این ۲ نوع در بازاراست بنابراین برای رسیدن به بهترین قیمت خرید و با توجه به نوسانات قیمت در بازار فروش این محصول، بهترین راه برای رسیدن بدون واسطه به ارزان ترین قیمت برای خرید عمده ارتباط مستقیم با شرکت های بازرگانی پخش قهوه است.

قیمت قهوه خام

قیمت قهوه خام

قیمت قهوه خام در بازار تقریبا ۱۵ درصد کمتر از دانه رست داده شده است و خریدارن عمده می توانند انواع ان را با توجه به مقدار نیازشان به ما اعلام کنند تا در شرایط موجودی بهترین قیمت های فروش عمده را اعلام کنیم.
برای خرید ارزان قیمت محصولی ۲ مورد بسیار قابل توجه است اول حجم مورد سفارشو دوم خرید مستقیم و بدون واسطه که اگر این دو مورد رعایت شود سود بسیار خوبی نسیب خریدارن می شود.

فروش دانه قهوه

فروش دانه قهوه روبوستا

در کنار قهوه عربیکا که ۷۰ درصد قهوه دنیا را شامل می شود ۳۰ درصد دیگر به قهوه روبوستا اختصاص داده می شود فروش قهوه روبوستا هم به صورت مستقیم و سراسری در این مرکز فروش انجام می شود.

دانستنی های قهوه روبوستا :

بر خلاف عربیکا درخت روبوستا در مناطقی که بارندگی کمی و اب و های گرمی دارند و در نور به خوبی رشد می کند، و دارای ارتفاع حدود ۱۰ متری است.
کوچکی دانه قهوه در کنار صافی ان مهمترین مشخصه دانه روبوستا است و نسبت به دانه عربیکا دارای کیفیت پایین تری می باشد البته دارای کافئین بیشتری نسبت به عربیکا می باشد، علت احتمالی این موضوع شرایط محیطی سخت تر نسبت به محل کشت عربیکا است.
قهوه روبوستا تلخ تر از عربیکا است و بیشتر برای تولید اسپرسو و قهوه فوری استفاده می شود البته برای تولید قهوه اسپرسو معمولا از ترکیب عربیکا و روبوستا استفاده می شود.

کشورهای تولید کننده دانه قهوه روبوستا

اتیوپی به عنوان کشور بومی این قهوه است و البته درافریقای مرکزی و غربی این درخت به خوبی رشد می کند و درحال حاظر هم ویتنام، اندونزی، هند، برزیل و اوگاندا به عنوان اصلی ترین تولید کنندگان قهوه روبوستا در جهان هستند.

 قهوه ارزان قیمت

قهوه ارزان قیمت

قهوه ارزان قیمت در بازار معمولا مدیوم و دارک ویتنام، چری، پی بی و برخی قهوه های برزیل هستند و قیمت هایی زیر ۵۰ هزار تومان د رکیلو را به خود اختصاص داده اند البته برای رسیدن به قیمت های روز و البته خریدی ارزان قیمت ارتباط مستقیم بهترین روش است تا جدای از دریافت لیست بهترین قیمت های روز، توضیحات کاملتری هم از نوع و کیفیت محصول دریافت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام