خانه / میکس قهوه / فروش بهترین میکس قهوه روبوستا مشهد

فروش بهترین میکس قهوه روبوستا مشهد

بهترین میکس قهوه روبوستا به نام قهوه ۱۰۰ درصد روبوستای برکامان با مشخصات فول کافئین، بادی بالا، اسیدیته پایین، کرما بسیار عالی و رست مدیوم دارک در بازار مشهد در حال پخش است.

بهترین میکس قهوه روبوستا

میکس قهوه روبوستا

بهترین میکس قهوه روبوستا که افراد بسیاری در گروه مصرف کنندگان با توجه به تجربه ما درخواست دارند قهوه میکسی است که دارای کافئین بالا و طعم تلخ و لذت بخش باشد و  این محصول قهوه جزء میکس ۱۰۰ درصد برکامان نیست.
میکسی در برگرفته از بهترین دانه های قهوه روبوستا و میکس خرفه ای که ما ان را انجام می دهیم و با چند نوع رست مورد توجه شما به سفارش شما در بسته بندی های ۱۵ کیلو به بالا اماده برای ارسال می شود.

تامین دانه خام قهوه

دانه خام قهوه

واحد هایی که در حال رست دانه انواع قهوه هستند تنها دغدغه ای که همیشه همراهشون است تامین ۱۰۰ درصدی دانه خام قهوه به صورت مستقیم و همیشگی البته در کنار بهترین قیمت ها، ما در مجموعه برکامان این مهم را که تامین دانه خام رستری ها است را انجام می دهیم.
دانه های قهوه ای که به عربیکا و روبوستا معروف هستند و محصول کشورهای مختلف با پروفایل های گوناگون هستند که طبیعتا همین گوناگونی کیفیت و قیمت های فروش در بازار را متفاوت کرده است که این خود نشان می دهد که ارزانی و قیمت بالایی که یک محصول هم نام دارد دلیلی جزء کیفیت ندارد.

بهترین قهوه روبوستا

قهوه روبوستا

بسیاری از مشتریان اگر نخواهند میکس ۱۰۰ درصد دانه قهوه روبوستا را استفاده کنند به دنبال قهوه ای تلخ با کافئین بالا و یا تلخ کم کافئین هستند، ما با توجه به خرید خریداران پیشنهاد های خوبی به مشتریان با توجه به منطقه جغرافیایی مصرف انان نسبت به تجربه ای که در این خصوص داریم می دهیم تا در نهایت فروشندگان و مصرف کنندگان نهایی رضایت کامل از خرید محصول روبوستای مورد نظر داشته باشند.
میکس های مورد نظر شما از قبیل ۱۰۰ درصد روستا و یا ترکیبات مختلفی با عربیکا سفارش گرفته می شود ضمن اینکه محصولات ما همیشه با یک کیفیت به صورت تضمینی خدمت مشتریان ارسال می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام