خانه / کافی کریمر / فروش ویژه کافی کریمر ۲۵ کیلویی

فروش ویژه کافی کریمر ۲۵ کیلویی

فروش ویژه کافی کریمر ۲۵ کیلویی که معمولا در صنعت قهوه کاربرد دارد در بازرگانی های کشور در حال انجام است این محصول از ۳۰ درصد تا ۳۵ درصد چربی بر پایه نارگیل است.
بسیاری از مصرف کنندگان کافی کریمر را با نام های دیگر از جمله کافی میت و یا شیر همراه قهوه و یا حتی شیر غیر لبنی می شناسند که در واقع تمام این اسامی مخصوص یک محصول است.

فروش ویژه کافی کریمر

فروش ویژه کافی کریمر

فروش ویژه کافی کریمر را با توجه به میزان سفارش خریداران از ۱ کیسه ۲۵ کیلویی تا هر تناژی که مورد نیاز باشد را داریم با این توضیح که فروش در مجموعه ما قیمت های دست اول با توجه به کیفیت و تنوع انواع کافی کریمر مهیا است.
اگر تولید کننده هستید که طبیعتا هستید با کمی مطالعه و تحقیق می توانید محصولی برای تولیدات خود از قبیل قهوه و کریمر و حتی مالتو دکسترین و حتی اسانس های مورد نیاز را با بهیرن کیفیت و قیمت تهیه کنید.

تنوع کافی کریمر

کافی کریمر 

تنوع کافی کریمر ۲۵ کیلویی از نظر کیفیت و قیمت در برندهای مختلف در بازار بسیار است که انواع با کیفیت را ما با بهترین شرایط ممکن تامین داریم که در توضیح با ذکر نام به چند محصول اشاره می کنیم البته این محصولات از شناخته شده های بازار ایران می باشد:

  • کریمر ۳۰ درصد موکاته محصول کشور لهستان
  • کریمر ۳۵ درصد ارکوف محصول کشور اندونزی
  • کریمر ۳۵ درصد فول دریم چین محصول کشور چین

البته برندهای دیگری هم موجود است از درجه اهمیت اول خارج است اما این محصولات را هم تامین داریم که مشتریان بسیار زیادی را با توجه به قیمت کمتر خود به خود اختصاص داده است.

پودر فومر قهوه

پودر فومر

پودر فومر قهوه ۱۰ کیلویی است و استفاده قطعی این محصول در کاپوچینو است که فوم و یا همان کف به کاپوچینو می دهد، برای خرید پودر فومر از نظر کیفیت ۲ محصول را به شما پیشنهاد می دهیم ابتدا فومر موکاته لهستان و دوم فومر ارکوف اندونزی که هر ۲ برند از اهمیت بالایی از نظر کیفیت برخوردار هستند.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام