خانه / فومر قهوه / خرید فومر قهوه

خرید فومر قهوه

خرید فومر قهوه ۱۰ کیلویی را به صورت مستقیم از انبارهای نگهداری فومر وارداتی می توانید کاملا ارزان تر از بازار داشته باشید، فومر محصولی هست که برای کاپوچینو یک ترکیب ضروری است.

فومر قهوه

فومر قهوه

فومر قهوه محصولی است با بسته بندی ۱۰ کیلویی که برای کف بیشتر روی کاپوچینو از ان استفاده می شود و دارای انواع مختلفی است که این محصول در بازار ایران تحت عنوان چند نام از قبیل موکاته، فول دریم و ارکوف شناخته می شود.
با توجه به اینکه صنعت بسته بندی قهوه در ایران بسیار دارای اهمیت است بنابراین بسیاری از تولید کنندگان انواع پودرهای نوشیدنی قهوه دغدغه تامین مواد اولیه برای مجموعه خود را دارند که ما این مهم را انجام می دهیم.

کریمر قهوه اصل

کریمر قهوه اصل

کافی کریمر و یا کافی میت قهوه اصل حتما باید از شرکت های معتبر خریدرای شود و دارای درصدهای مختلف ۳۰ و ۳۵ درصد چربی می باشد و با توجه به برندهای موجود در بازار از قیمت های مختلفی برخوردار است.
بدون شک کریمر قهوه باید دارای کیفیت خوبی همراه با قیمتی مناسب باشد که برای رقابت یک تولید کننده در بازار برای فروش محصول تاثیر مثبتی داشته باشد، در حال حاظر بازار یاران موکاته لهستان را بهترین شیر همراه قهوه می داند اما از برندهایی نظیر فول دریم چین و ارکوف اندونزی نباید به راحتی گذشت البته نام های دیکری هم در بازار وجود دارد که از اهمیت پایین تری برخوردار است اما با کیفیت هستند.

بسته بندی قهوه

بسته بندی قهوه

بسته بندی قهوه به ۲ صورت انجام می گیرد افرادی مستقیم اقدام به ایجاد کارگاه و یا کارخانه می کنند و افرادب هم به صورت برون سپاری اقدام به استفاده از ظرفیت خالی کارخانه های دیگران می کنند.
در نوع ظرفیت خالی مجموعه ما امادگی ثبت سفارش برای تولید با برند شما را در انواع مدل های دانه قهوه و قهوه های فوری دارد بنابراین برای برند شدن بدون تاسیس کارخانه از همین حالا می توانید شروع کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام