خانه / شکلات تافی / فروش صادراتی انواع شکلات تافی ارزان قیمت

فروش صادراتی انواع شکلات تافی ارزان قیمت

فروش صادراتی انواع شکلات تافی ارزان قیمت با بسته بندی ۴۰۰ گرمی ۱۰ بسته در کارتن ۸۵۰ گرمی ۶ بسته در کارتن و ۳ کیلوگرمی ۲ بسته در کارتن به صورت ارسال مستقیم از کارخانه مل تولید انجام می شود.
خریداران صادراتی و یا تاجران فعال در کشورهای محل خرید می توانند انواع تافی شکلاتی که با برندهای مختلف در ایران تولید می شود را با بهترین کیفیت و قیمت از ما تهیه کنند.

فروش صادراتی انواع شکلات تافی

فروش صادراتی انواع شکلات تافی

فروش صادراتی انواع شکلات پسته ای تافی با کیفیت مستقیم از کارخانه محل تولید بسته بندی شده با وزن های مختلف در کارتن های ۴ کیلویی ۵ کیلو و صد گرمی و ۶ کیلویی در مدل های میوه ای، کاکائویی، عسلی، شیری و نوع های دیگر در بازرگانی برکامان انجام می شود.

فروش صادراتی انواع شکلات تنها مزیتی که برای تجارت دارد قیمت بسیار مناسبی است که این محصول با ان روبرو است و بیشترین خریداران تافی های ایران را هم کشورهای منطقه تشکیل می دهند و معمولا به صورت تناژ و کانتینری این نوع شکلات ایرانی را از کشور خارج می کنند.

فروش شکلات ارزان قیمت

فروش شکلات ارزان قیمت

فروش شکلات ایرانی ارزان قیمت در بازارهای ایران و خارج از ایران از بازارهای خوبی برخوردا است بنابراین برای سفارش انواع شکلات اصل و مرغوب و در عین حال ارزان قیمت می توانید با ما در ارتباط باشید.
شکلات هایی مانند انواع تافی ها، کانفت شکلاتی، شکلات کاکائویی و حتی شکلات های تخته ای کارگاهی را با بهترین قیمت ها در اختیار مشتریان قرار می دهیم.

صارات شکلات تافی مغز دار میوه ای

صارات شکلات تافی مغز دار میوه ای

فروش صادراتی انواع شکلات تافی مخصوصا تافی شکلات مغز دار میوه ای می تواند سود بسیار زیادی را برای فعالان در حوزه شکلات داشته باشد. به این دلیل که این نوع تافی را کشورهایی مانند افغانستان و پاکستان و عراق و حتی ترکیه بسیار استقبال می کنند.

بهترین تافی میوه ای های تولید ایران را که محصول چندین کارخانه تولید کننده از قبیل ایتن، سرنگ، شادیران، برنوتی است را در اختیار مشتریان خود که قصد فروش صادراتی دارند با ارزان ترین قیمت قرار می دهیم.
تمامی فروش های و محصولات ما به صورت مستقیم از محل کارخانه تولید کننده انجام و بارگیری می شود بنابراین با حذف واسطه ها گامی محکم و سود اور تر می توانید برای صادرات تافی شکلاتی ایران بردارید.

کارخانه تولید شکلات تافی

کارخانه تولید شکلات تافی

کارخانه های تولید شکلات تافی درچند شهر ایران بسیار فعالیت بسیار گسترده ای دارند شهرهایی مانند تبریز و مشهد از جمله این شهر ها هستند که خریداران می توانند انواع شکلات تافی تولید شده در کارخانه های این شهر ها را از ما خریدرای کنند.
نام این شهر ها را ذکر کردیم تا قدرت انتخاب مشتریان مخصوصا خریداران صادراتی انواع شکلات تافی کاملا زیاد شود علت ان هم نزدیک بودن مشهد و تبریز به مرزها است که بسیاری از مشتریان ترجیح می دهند که با توجه به انتقال محصول نزدیک ترین مکان به مرزها را انتخاب کنند.

صادرات مستقیم انواع تافی از مشهد

صادرات مستقیم انواع تافی از مشهد

مشهد به عنوان شهری که کارخانه های بسیار زیادی در ان فعالیت دارند می تواند پایگاه صادرات انواع شکلات بخصوص شکلات تافی باشد، صادرات مستقیم شکلات های ایرانی از مشهد می تواند برای خریداران سود بسیار زیادی داشته باشد.
البته کالاها، تنقلات و مواد غذایی های بسیار زیادی در مشهد تولید می شود که برای فروش صادراتی این محصولات برای تامین مستقیم ان با مشتریان همکاری گسترده ای خواهیم داشت.

تامین مواد اولیه شکلات صادراتی

تامین مواد اولیه شکلات صادراتی

تامین مواد اولیه انواع شکلات صادراتی را از قبیل پودر کاکائو، کره کلاکائو، روغن CBS، پودر نارگیل چرب و خشک، اسانس های خوراکی با بهترنی کیفیت و قیمت برای کارخانجات تولیدی انجام م یدهیم با این ذکر این موضوع که محصولات تولید شده انان را هم به کشورهای دیگر ضادر می کنیم.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام