خانه / شکلات صبحانه لاردی / نمایندگی فروش عمده شکلات صبحانه لاردی

نمایندگی فروش عمده شکلات صبحانه لاردی

فروش شکلات صبحانه لاردی عمده در این نمایندگی فروش به صورت ترکیب ۲ درصد ۱۳ درصد و ۴۰ درصدی فندق به صورت ظرف های گرمی و فله ۲ کیلو و نیمی به بازار عرضه می شود.
شکلات صبحانه در ایران با نام معروف ناتلا خارجی شکل گرفته است و با توجه به قیمت بسیار زیاد ناتلا فرصتی فراهم شده برای تولید کنندگان ایرانی که بتوانند این محصول را با کیفیت تولید کنند وارد رقابت با نوع خارجی شوند که از این بین می شود به شکلات صبحانه لاردی اشاره کرد که این مهم را در زنجان انجام داده است.

فروش شکلات صبحانه

فروش شکلات صبحانه لاردی

فروش شکلات صبحانه ایرانی لاردی تولید شده در شرکت لاردی در زنجان با وزن های گرمی و فله ای و نیم کیلویی با درصدهای مختف فندق که شامل ۲ درصد ۱۳ درصد و ۴۰ درصد می شود در این مجموعه مستقیم انجام می شود.
از انجایی که شکلات نوتلا شناخته شده ترین شکلات های صبحانه موجود در بازار است مصرف کنندگان به راحتی هر نوع شکلات صبحانه ای مصرف نمی کنند و اگر هم به علت کمبود و یا قیمت بسیار بالای نوتلا مجبور به استفاده محصولی مشابه می شوند که بهترین را جایگزین کنند که ما نوع ایرانی این شکلات را که با نام لاردی وارد بازار می شود را بهترین جایگزین برای ان می دانیم.

نمایندگی فروش انواع شکلات

نمایندگی فروش انواع شکلات

نمایندگی فروش شکلات صبحانه لاردی در ایران شهر به شهر بسیار زیاد است اما نمایندگی فروش انواع شکلات به معنی این است که تمامی شکلات ها بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی خریداران از کارخانه محل تولید شکلات مورد نظر به صورت مستقیم ارسال می شود.
خرید شکلات اصل زمانی برای مشتریان ارزش دارد که بتوانند مستقیم و با بهترین کیفیت ها و بهترین قیمت خریداری کنند و با این کار هم از حاشیه سود بهتری برخوردار می شوند و هم اینکه واسطه ها را کنار زده اند.

کارخانه تولید شکلات

کارخانه تولید شکلات صبحانه

برخی کارخانه های شکلات سازی اقدام به تولید شکلات صبحانه از جمله سطلی فله و شیشه ای کرده اند که از کارخانه تولید شکلات لاردی می شود نام برد این برند با توجه به اینکه اقای محبی صاحب امتیاز ان در برنامه تلویزیونی میدون شرکت کرد و توضیحات کاملی در مورد محصول داد بنابراین با رشد چشمگیر فروش محصولات خود که واقعا هم با کیفیت است دست پیدا کرد.
بسیاری از افرادی که در صنایع بسته بندی فعالیت دارند اقدام به خرید شکلات صبحانه فله می کنند و با برند خود با شیشه های گرمی محصول را وارد بازار می کنند که ما شکلات سطلی لاردی را به این تولید کنندگان پیشنهاد می کنیم.
یکی از بهترین مزایای فروش شکلات صبحانه لاردی این است که مشتریان علاوه بر اینکه با طعم خوشمزه ای روبور می شوند این ارامش خاطر را دارند که در ترکیب این شکلات از بهترین مواد اولیه در زمان تولید مخصوصا فندق های تازه استفاده شده است.

تامین مواد اولیه شکلات

تامین مواد اولیه شکلات صبحانه

پودر کاکائو یکی از مهمترین مواد اولیه شکلات صبحانه است که تامین انواع این محصول را به صورت مستقیم از واردات انجام می دهیم.
تولید کنندگان شکلات تلخ و یا انواع شکلات کاکائویی و حتی شکلات صبحانه می توانند برای خرید هر نوع از پودر کاکائو از قبیل تلخ و شیرین و یا تیره و روشن به ما سفارش دهند.
فروش پودر کاکائو با توجه به موارد استفاده ان در بسیاری از تولیدات از قبیل شکلات، کیک و کلوچه، بیسکویت، مکمل های ورزشی، لبنیات، شیرینی و بستنی و حتی لوازم ارایشی به صورت مستقیم و تمام مارک های موجود در ایران در بازرگانی برکامان انجام می شود.

فروش صادراتی شکلات صبحانه ایرانی

فروش صادراتی شکلات صبحانه

فروش صادراتی انواع شکلات مخصوصا شکلات صبحانه ایرانی به صورت شیشه ای و فله سطلی مخصوصا ۲ و نیم کیلویی در بهترین کیفیت انجام می شود.
خوشبختانه شکلات های ایرانی در کشورهای مختلف شناخته شده است و خریداران عمده بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است علت ان هم چیزی جزء کیفیت و البته قیمت ارزان ان برای صادرات نیست.
از همین سایت تمامی تاجران فعال در داخل و خارج ایران را دعوت به خرید بهترین شکلات های ایرانی از قبیل پذیرایی، تخته ای، کادویی و صبحانه می کنیم تا با توجه به رونق تولید شکلات در ایران بهترین سود ها را برای خود جذب کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام