خانه / پودر کاکائو اپرا / مرکز فروش پودر کاکائو اپرا Op 9

مرکز فروش پودر کاکائو اپرا Op 9

فروش پودر کاکائو اپرا Opera تولید کشور فرانسه با درصد چربی ۱۰-۱۲ در قالب کیسه های ۲۵ کیلویی در کدهای مختلف که مهمترین و تیره ترین ان Op 9 است در این مرکز فروش پودر شکلات انجام می شود.
از جمله پودرهای با کیفیت اما نسبت به سایر پودرهای هلندی و ترکیه ارزان تر است پودر کاکائو اپرا است که سالانه در حجم های بسیار بالا در ایران خرید و فروش می شود.

فروش پودر کاکائو اپرا

فروش پودر کاکائو اپرا

فروش پودر کاکائو اپرا Opera تولید شده در کارخانه فراوری دانه خام کاکائو در فرانسه می تواند یکی از بهترین فروش های کاکائو ۱۰-۱۲ در ایران مخصوص تولید کننده های شکلات و شیرینی باشد.
پودر کاکائو اپرا با توجه به اینکه توانسته در ایران نام خود را در بین خریداران کاکائو ثبت کند بدون شک می تواند پودری با حلالیت بالا برای مصارف لبنی هم باشد.

مرکز فروش پودر کاکائو

مرکز فروش پودر کاکائو OP 3 و OP 11

در این مرکز فروش شکلات انواع پودر کاکائو مخصوصا کد های OP 3 و OP 11 برند اپرای فرانسه هم در قالب پاکت های ۲۵ کیلویی البته عمده موجود می باشد.
با توجه به اینکه پودر کاکائو دارک و تیره بالاترین فروش پودر کاکائو الکالایز در کشور را به خود اختصاص داده است بنابراین در منار این ۲ کد، کد تیره OP 9 رو هم به مشتریان خود برای خرید پیشنهاد می دهیم.

شرکت وارد کننده پودر کاکائو فرانسه

شرکت وارد کننده پودر کاکائو فرانسه

وارد کننده های پودرکاکائو فرانسوی ۲ دسته هستند اول تولید کننده های فعال در صنایع غذایی که برای تولید محصول خود پودر کاکائو وارد می کنند و مازاد نیاز را می فروشند و دوم شرکت های بازرگانی فعال در حوزه تامین مواد اولیه شکلات و شیرینی که در مورد فروش محصول هر دو مورد درکنار شما خواهیم بود.

جایگزین پودر کاکائو S9 ترکیه

جایگزین پودر کاکائو S9 ترکیه

پودر کاکائو S9 التین مارکای ترکیه که پودری ۱۰ -۱۲ است و دارک و تیره توانسته جایگاه بسیار مطلوبی در ایران به دست اورد می تواند جایگزین هایی هم داشته باشد که ۳ نوع پودر کاکائو OP 9 اپرا و ابیزای ناترا اسپانیا و S83 اولم می تواند بهترین پیشنهاد باشد.

خرید پودر کاکائو دبل الکالایز

خرید پودر کاکائو دبل الکالایز

پودر کاکائو در حالت معمول دارای رنگ شکلاتی است و بسیاری از تولید کنندگان به دنبال کاکائو ۱۰-۱۲ هستند که رنگ فوق العاده تیره داشته باشد که به دابل الکالایز و یا دو بار قلیایی شده معروف است.
از این پودرهای دبل الکالایز می توان به ۲ پودر کاکائو کاملا تیره اشاره کرد که کد ۹۶۰ فیوریچ و دیگر ایبیزا یکی از کدهای پودر کاکائو ناترا است.
پودر کاکائو نچرال هم از دیگر پودرهای کاکائویی است که بر خلاف پودر کاکائو که قلیایی شده است به صورت کاملا طبیعی تولید می شود و وارد بازارهای دنیا می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام