خانه / شکلات سنگی روخانه / مرکز فروش شکلات سنگی رودخانه ای

مرکز فروش شکلات سنگی رودخانه ای

مرکز شکلات سنگی رودخانه ای فله با بسته بندی های دبه ای ۳ کیلویی که کارتن ۱۲ کیلویی را ۴ ظرف ۳ کیلویی تشکیل می دهد فروش در حجم های زیاد و تولید سفارشی هم در مقدار زیاد در این بازرگانی انجام می شود.
شکلات سنگی رودخانه ای دقیقا مانند سنگ های کف رودخانه صاف و سیقلی تولید می شود و در یک نگاه خریدار را برای خرید وسوسه می کند.

مرکز شکلات سنگی رودخانه ای

مرکز شکلات سنگی رودخانه ای

مرکز شکلات سنگی رودخانه ای تولید شده در بهترین کارخانه های شکلات سازی این شکلات های فله ای سنگی و رودخانه ای را در کارتن های ۱۲ کیلویی می توانید خریداری کنید.
یکی از مهمترین موضوعاتی که باید در تولید شکلات سنگی رعایت شده باشد استفاده از مواد اولیه مرغوب از قبل پودر کاکائو و روغن cbs است که تاثیر بسیار مهم در ماندگاری و عطر و طعم محصول دارد.

قیمت شکلات سنگی فله ای

قیمت شکلات سنگی فله ای

شکلات سنگی فله ای دارای ۲ نوع است یک شکلات سنگی که تکه های ان دقیقا مانند سنگ برامدگی هایی دارد و دوم شکلات سنگی رودخانه ای که دارای سطحی صاف است، قیمت فروش عمده این ۲ نوع شکلات حدود هزار تومان با هم اختلاف دارد.

صادر کننده شکلات رودخانه ای

صادر کننده شکلات رودخانه ای

در صادرات شکلات های ایرانی ۱۰ ها نوع شکلات تولید شده در کارخانجات مختلف در سراسر ایران نقش دارند که یکی از ارزان ترین این شکلات ها نوع سنگی رودخانه ای است که مورد توجه صادر کننده ها و تاجران به کشورهای مختلف قرار گرفته است.
ما به عنوان صادر کننده این شکلات های زیبا و با کیفیت این امکان را فراهم کرده ایم که هم به صورت فروش قطعی و هم تولید سفارشی این نوع شکلات های پیشنهادی مشتریان را اماده کنیم.

تولید کننده دراژه کاکائویی

تولید کننده دراژه کاکائویی

دراژه کاکائویی را هم تولید کننده شکلات سنگی در ۲ نوع دراژه بلدرچینی مغز دار و دراژه کاکائویی مغزدار نولید می کند، فروش این حصول هم در کشور و صارات از جایگاه ویژه ای برخوردار است بنابراین شما می توانید انوع دراژه و شکلات سنگی و اسمارتیز های ریز و درشت را از طریق همین مجموعه بازرگانی برای خرید سفارش دهید.

قیمت دراژه

قیمت دراژه

قیمت خرید پودر کاکائو در تولید دراژه کاکائویی نقش مستقیمی دارد و اگر با بهترین پودرهای کاکائوتولید شده باشد طبیعتا دارای قیمت بیشتری از نوع درجه ۲ دارد پس با این نکته متوجه این شده اید که انواع دراژه ها در حال تولید است و برای خرید با کیفیت و قیمت مناسب می توانید با بازرگانی هایی همکاری کنید که کار تامین را به راحتی انجام دهند.
برای خریدی اسان و مقرون به صرفه بهترین راه ان است که مستقیم از کارخانه محل تولید بار دراژه خود را در اختیار بگیرید که ما این موضوع را در نظر گرفته ایم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام