خانه / مالتودکسترین / فروش عمده پودر مالتودکسترین شیرینی و شکلات

فروش عمده پودر مالتودکسترین شیرینی و شکلات

فروش عمده مالتودکسترین با DE پایین که پودر سبک و با طعم شیرینی و سفید رنگی است به صورت فله ۲۵ کیلویی برای استفاده در تولیداتی مانند شیرینی و شکلات، بستنی، نوشیدنی ها و مکمل های ورزشی در این مجموعه بازرگانی انجام می شود.
مالتودکسترین در واقع نوعی نشاسته ذرت است که به عنوان مواد اولیه در اکثر موارد توضیح داده شده استفاده می شود و این محصول از حلالیت بسیار زیادی در اب برخوردار است و به همین دلیل خیلی زود هم پس از مصرف در بدن هضم می شود.

فروش عمده مالتو دکسترین

فروش عمده مالتو دکسترین

فروش عمده مالتودکسترین نوع DE 18-20 که نوعی پودر سبک است در کیسه های فله ۲۵ کیلویی در انواع مختلف ایرانی و خارجی در تناژ بالا، این محصول را کارخانجات تولید کننده فعال در صنایع غذایی می توانند از ما خریدرای کنند، البته به صورت مستقیم از انبارهای محل واردات محصول در ایران با ما در ارتباط باشید.

قیمت مالتودکسترین

قیمت مالتودکسترین در بازار

قیمت های ماتودکسترین در بازار با توجه به نوع محصول متفاوت است، کیسه های ۲۵ کیلویی ایرانی و خارجی دارای قیمت های مخصوص به خودش است که در این بین محصولات تولید ایران از قیمت های پایین تری برخوردار هستند البته مدل های خارجی هم در قیمت گذاری متفاوت هستند همه این موارد به میزان سفارش و نوع استفاده از محصول بستگی دارد.

مرکز فروش مالتودکسترین در تهران

مرکز فروش مالتودکسترین در تهران

در این مرکز فروش شکلات و مواد اولیه شکلات مالتودکسترین هم به صورت عمده تامین می شود به طور کل تمامی مواد اولیه شکلات از قبیل پودر کاکائو و روغن cbs در کنار لسیتین و حتی کره کاکائو از مواردی است که در حجم های زیاد در مراکز فروش که در تهران قرار دارند مورد فعالیت است.

واردات مالتودکسترین

واردات مالتودکسترین

واردات مالتودکسترین هم مانند دیگر مواد اولیه های شکلات و شیرینی به ۲ روش انجام می شود اول اینکه کارخانجات تولید فعال در صنایع غذایی برای مصارف خود این کار را انجام می دهند و مازاد نیاز خود را به فروش می رسانند.
روش دیگر این است که شرکت های وارد کننده که همان بازرگانی های فعال در زمینه مواد اولیه کارخانجات تولیدی شکلات و شیرینی هستند این مهم را انجام می دهند.

بهترین مالتودکسترین برای تولید شکلات

بهترین مالتودکسترین برای تولید شکلات

در حال حاظر بهترین مالتودکسترین برای تولید شکلات معمولا نوع ۱۸-۲۰ DE می باشد که مارک های ایرانی و وارداتی زیادی دارد و معروف ترین این وارداتی ها برند FIC می باشد که به صورت فله در کیسه های ۲۵ کیلویی به بازار عرضه می شود.
برای فروش عمده مالتودکسترین و قهوه های فوری و همچنین پودر کاکائو مورد نیاز خود برای تولیدات شیرینی و شکلات و پودرهای نوشیدنی داغ در کنار شما هستیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام