خانه / پشمک شکلاتی / فروش عمده پشمک شکلاتی یزد | تولید کنندگان انواع شکلات ایرانی

فروش عمده پشمک شکلاتی یزد | تولید کنندگان انواع شکلات ایرانی

فروش عمده پشمک شکلاتی یزد با قیمت های تولید، بدون شک هروقت نام از یزد به میان می اید نام پشمک ها و شیرینی های درجه ۱ ان هم به دنبال ان از نظر خوراکی برده می شود و یکی از این سوغات های بی نظیر یزد انواع پشمک است و پشمک شکلاتی هم که معرف حضور بسیاری از خریداران عمده است.
پشمک شکلاتی یزد در بسته های ۵ کیلویی بابت خریدارن عمده در نظر گرفته شده که نوع فله ان را تشکیل می دهد و برای خریدهای بالای ۱۰۰ کیلوگرم تخفیفات خوبی در نظر گرفته شده است.

فروش عمده پشمک شکلاتی

فروش عمده پشمک شکلاتی یزد

فروش عمده پشمک شکلاتی یزد در سراسر ایران انجام می شود بدون شک در هر فروشگاه شکلات و یا شیرینی فروشی پشمک شکلاتی یزد دیده می شود البته شیرینی سنتی های یزد فراوان دیده می شود و بدون شک نوع پشمک شکلاتی حاج عبدالله که از برترین برندهای کشور شده است از فراوان ترین برندهای این نوع شکلات در هر فروشگاهی است.
چانچه خریدارعمده این محصولات بی نظیر یزد هستید با ساده ترین روش ممکن می توانید از این مرکز خرید شکلات اقدام کنید.

نمایندگی فروش پشمک

نمایندگی فروش پشمک حاج عبدالله

هر محصولی که اسم و رسمی در کشور پیدا کند بدون شک برای فروش محصولات خود باید نمایندگی های فروش داشته باشد تا بتواند محصولات خود را در بازار عرضه کند مانند شکلات حاج عبدالله، نمایندگی فروش شکلات معمولا دارای قیمت های کمی بالاتر از کارخانه محل تولید است که برای خریداران عمده که مقدار خرید انها هم کم نیست خوشایند نیست بلکه توقع دارند با بهترین قیمت های اعلام شده روبرو شوند.
چنانچه خرید حجمی دارید و به صادرات شکلات حاج عبدالله فکر می کنید و مشتری صادراتی دارید راه برای شما از همین سایت هموار است و فروش شکلات ایرانی را با قیمت های فروش کارخانه در اختیار شما قرار خواهیمم داد.

متوسلیان تولید کننده انواع شکلات و پشمک

متوسلیان تولید کننده انواع شکلات و پشمک

در یزد تولید کنندگان بسیار زیاد و با کیفیتی فعالیت دارند که یکی از این نام ها که جا دارد بیشتر دیده شود تولیدی متوسلیان است که بالغ بر ۲۰ نوع شکلات و پشمک را که بسیار خوشمزه و با کیفیت هستند را تولید و وارد یازار می کند.
بدون شک شکلات و شیرینی سنتی یزد در بین مردم ایران جایگاه ویژه ای دارد که می شود انواعی از ان را که تماما تولید تولیدی متوسلیان است را نام برد:
پشمک – قطاب – باقلوا – حاجی بادام – مخلوط – چهار لوز – شیرینی یزدی سنتی – کیک یزدی – لوز بادام – شیرینی رژیمی – پشمک شکلاتی – پشمک لقمه یزد
برای خرید هر نوع از این سوغات های یزد البته عمده در کنار شما هستیم تا در حجم بسیارزیاد خریداران را با قیمت های استثنایی تامین کنیم، خریداران داخلی و صادراتی با ما در ارتباط باشند.

مرکز پخش شکلات قیفی

مرکز پخش شکلات قیفی سوربن

شکلات صادراتی مینی کن سوربن یا همان قیفی سوربن در این مرکز پخش به صورت تحویل درب کارخانه و درصدهای بسیار خوب تخفیفی توسط این مجموعه بازرگانی به فروش می رسد، شکلاتی که دارای مشتریان بسیار زیاد در داخل و خارج ایران است از این جهت با شکلات صادراتی سوربن این مطلب را شروع کردیم که این شکلات از خریداران بسیار زیادی در خارج از کشور روبرو شده است.
کشور اذربایجان را می شود به عنوان مهمترین خریدار این محصول نام برد که با توحه به هم مرز بودن با ایران روزانه مقدار بسیار زیادی از این محصول وارد این کشور می شود به نوعی که به یکی از شکلات های محلی این کشور تبدیل شده است.

خرید عمده شکلات های سوغات یزد

خرید عمده شکلات های سوغات یزد

برای خرید عمده شکلات های سوغات یزد که اصلی ترین ان پشمک شکلاتی است می توانید از راه های متفاوت اقدام کنید که مهمترین ان روش خرید انلاین و یا همان اینترنتی است.
برای خرید فروشگاه نه بلکه عمده فروشان و یا صادرکنندگان و خریداران خارجی این ارتباط را با ما داشته باشند تا تمامی مراحل از صفر تا ۱۰۰ خرید و بارگیری و تحویل را برای انان هماهنگ کنیم چه برای تحویل در داخل ایران و چه در هرکجای دنیا تمامی مراحل را برای انان با بهترین روش ها و مقرون به صرفه ترین انجام می دهیم.

صادرات انواع شکلات ایرانی

صادرات انواع شکلات ایرانی

صادرات انواع شکلات ایرانی به ۱۰ ها کشور منطقه و فرا منطقه، کشورهایی مانند اذربایجان، ترکمنستان، عراق، پاکستان، افغانستان و همچنین کشورهای عربی حوزه خلیج فارس در داخل منطقه و اوکراین، روسیه و کشورهای اروپایی و افریقایی دیگر توسط بازرگانی برکامان انجام می شود.
تولید کنندگان شکلات های با کیفیت ایرانی که تا به حال محصولی صادر نکرده اید و یا اینکه قصد صادرات بیشتر را دارید از همین سایت از شما دعوت به همکاری می کنیم تا محصولات شما رو هم به صورت عمده راهی بازارهای دنیا کنیم، شکلات صادراتی ایران بسیارزیاد است و فقط کافی است که باور داشته باشیم که محصولات شما هم ممکن است به بازارهای جهانی راه پیدا کند.

صادرات پشمک شکلاتی یزد

صادرات پشمک شکلاتی یزد

فروش شکلات ایرانی را با صادرات ان بهتر انجام خواهیم داد، در بازارگانی برکامان شاهد این خواهیم بود که انواع پشمک شکلاتی یزد و حتی شکلات خرمایی جنوب در کنار دیگر شکلات ها ی صادراتی ما قرار بگیرد و بازاهای منطقه را در اختیار خود در اورد.
منطقه ای که خوشیختانه با وجود کشورهای عربی که بسیار شکلات را دوست دارند و تولید کننده نیستند بلکه بازار بسیار بزرگی برای مصرف دارند و کشورهای هم فرهنگ ایران که شکلات ایران را ترجیح می دهند مانند کشورهای شمالی و شرقی ایران از قبیل اذربایجان، ترکمنستان، گرجستان، افغانستان و پاکستان که تماما مشتریان درجه ۱ شکلات ایرانی هستند.

فروش عمده پشمک شکلاتی

فروش عمده پشمک شکلاتی

فروش عمده پشمک شکلاتی در ۲ نوع که معروف ترین انها نوع کاکائویی و شیری است در هر حجم های متفاوت توسط ما انجام می شود و مشتریان برای خرید مقرون به صرفه و بدونواسطه می توانند بهترین ها را داشته باشند.
البته پشمک شکلاتی دارای طعم های میوه ای هم است که در صورت نیاز مشتریان این نوع طعم ها هم تولید و تحویل خواهد شد.
فروش صادراتی پشمک شکلاتی با توجه به اینکه این نوع شکلات هم جنبه سنتی دارد و هم صنعتی برای خریداران این محصول را بسیار جذاب کرده است.

قیمت پشمک شکلاتی کیلویی

قیمت پشمک شکلاتی کیلویی

قیمت پشمک شکلاتی کیلویی در بازار با توجه به نوع مارک ان متفاوت است و البته به ۲ صورت قیمت گذاری می شود فله و گرمی به این صورت که در نوع گرمی بسته بندی های لوکس دارد و فروش فروشگاهی ملاک است اما در نوع فله ان وزن های متفاوت از ۱ تا ۵ کیلو است.
منظور ما دراین سایت و نحوه قیمت کذاری نوع فله است که در حجم های زیاد این شکلات خوشمزه مورد خرید و فروش قرار می گیرد البته باید به کلیات قیمت اشاره کنیم که بالای هر کیلو ۲۰ هزار تومان قیمت گذاری می شود.

عرضه انواع شکلات و شیرینی

عرضه انواع شکلات و شیرینی یزد

شکلات و شیرینی دو محصولی هستند که در بسیاری از کشورها کالای لوکس محسوب می شوند و تولید کنندگان ان کشورها حتی حق خرید و فروش صادراتی ندارند اما در ایران یکی از محصولات سنتی ما شده است و در شهرهای ایران به عنوان سوغات جای خود را باز کرده است و حتی به عنوان یک محصول اصیل ایرانی به کشورهای دیگر صادر می شود، که از شیرینی و شکلات یزد می شود به این نوع اشاره کرد.

محل فروش پودر کاکائو پشمک شکلاتی

محل فروش پودر کاکائو پشمک شکلاتی

تولید کنندگان شکلات در ایران به خصوص پشمک شکلاتی نیاز به مواد اولیه ای پر مصرف به نام پودر کاکائو دارند و با توجه به اینکه قیمت پودر کاکائو با توجه به مارک های زیادی که در بازار دارد متفاوت است کاری دشوار برای خرید دارند، بازرگانی برکامان محلی برای فروش پودر کاکائو تولید کنندگان با بهترین قیمت ها و مستقیم از واردات است.
در این مرکز فروش پودر کاکائو محصولاتی که جزء مواد اولیه شکلات است را هم با بهترین شرایط قیمتی فراهم کرده ایم مانند کره کاکائو و یا انواع پودر نارگیل که ۲ نوع است نارگیل خشک و چرب و حتی روغن جانشین کره کاکائو به نام cbs از همین حالا با ما در ارتباط باشید.

ارزان ترین شکات های کاکائویی

ارزان ترین شکات های کاکائویی

در میان شکلات های موجود در بازار که با کاکائو تولید می شود از ارزان ترین شکلات کاکائویی می شود به انواع شکلات تخته ای و یا کانفت شکلاتی اشاره کرد، این محصول مخصوصا کانفت در انواع مختلف تولید می شود که ارزان ترین ان از ۷۵۰۰ تومان در بازار خرید و فروش می شود.
برای تامین شرکت های پخش در استان ها تا خریداران صادراتی این محصول امادگی کامل داریم ما با قرار گرفتن در کنار بسیاری از تولید کنندگان و تامین مواد اولیه انان برای تولید شکلات بهترین ها را از نظر کیفیت و قیمت در این مجموعه برای مشتریان خود اماده کرده ایم.

تولید کنندگان انواع شکلات ایرانی

تولید کنندگان انواع شکلات ایرانی

تولید کنندگان انواع شکلات ایرانی که ۱۰۰ ها نوع را تشکیل می دهند در گوشه و کنار ایران فعالیت دارند و محصولات انان را می شود در بازارهای کشور دید، به عنوان مثال انواع شکلات های تبریزرا در یزد می بینیم و بسیاری از محصولات تولید مشهد را در تبریز و این گستردگی محصولات از اصفهان و تهران و یزد گرفته تا مازندران و گیلان و کرمانشاه به نوعی می شود گفت که تمام ایران داری چنین محصولات شکلاتی است.
تولید کنندگان شکلات های ایرانی با توجه به نوع تولید های خود که بر گرفته از سنت و فرهنگ است می توانند محصولات خود را برند کنند و همینطور که این کار را بسیاری انجام داده اند و این برندها در بازارهای کشوری و جهانی بدرخشند.

نمایندگی برندهای معروف شکلات ایرانی

نمایندگی برندهای معروف شکلات ایرانی

خرید بسیاری ا زمحصولات معروف شکلاتی برند برای خریداران عمده و یا تاجران خارجی کمی دشوار به نظر می اید و متاسفانه در بازار واسطه ها قیمت های گوناگونی را هم اعلام می کنند، بهترین نوع خرید از نظر ما خرید از نمایندگی های محصولی است اما نه نمایندگی های انحصاری شرکت ها که این نوع فروش خود تشویش را برای خریدار و محصولی رقم می زنند.
صحبت ما با خریداران عمده و حجمی است که برای پیشرد اهداف خود نیاز به خرید مستقیم و حداقل قیمتی است که بتوانند حاشیه سود خوبی داشته باشند، با توجه به اینکه تجربه نشان می دهد که خرید از مراکزی که مستقیم و بدون در نظر گرفتن سود بسیار زیاد محصولی را به خریدار می رسانند بهترین خرید است.

بزرگترین کارخانه شکلات سازی ایران

بزرگترین کارخانه شکلات سازی ایران

در ایران بالغ بر ۱۰ کارخانه بزرگ شکلات سازی وجود دارد که برای خود نام و نشانی در بازار دارند و به گفته خود و شواهد تاریخی برخی از انان بالغ بر ۶۰ سال قدمت برای تولید دارند.
از این کارخانه ها می شود به نام های دراصطلاح عامیانه شیرین عسل، شکوما یا همان مای سابق، چیچک، مینو، ایدین و باراکا و پارمیدا و بسیاری نام های دیگر نام برد.
چنانچه محصولی از کارخانه شکلات سازی خاصی را قصد خرید عمده و یا صادراتی داشته باشید از طریق همین سایت می توانید اقدام کنید تا در اولین فرصت برای شما با بهترین شرایط تحویل و قیمت فراهم کنیم.

فروش  صادراتی خوشمزه ترین شکلات ایران

فروش صادراتی خوشمزه ترین شکلات ایران

به نظر شما از دید خریدارن صادراتی کدام شکلات ایرانی در بازارهای جهانی از ان به خوشمزه ترین شکلات یاد می شود؟ نوعی شکلات شرکت سوربن کاله به نام مینی کن تولید می کند که دارای چند نام است که از ان به مینی کن و یا قیفی و حتی مخروطی یاد می شود، فروش این نوع شکلات به کشورهای منطقه و یا حتی خارج از منطقه بسیار زیاد است و در ان کشورها مخصوصا کشور اذربایجان به عنوان خوشمزه ترین شکلات ایرانی یاد می شود.
برای خرید شکلات اصل ایرانی و یا خوشمزه ترین شکلات های ایرانی که چیچک هم نوعی دیگر از این خوشمزه های شکلات ایرانی است را می توانید مطالب این سایت را دنبال کنید تا بیشتر با عنوان ها و محصولات دیگر ایرانی اشنا شوید.

پرفروش ترین شکلات در ایران

پرفروش ترین شکلات در ایران

چند شکلات در ایران پرفروش ترین ها را تشکیل می دهند، در بازار شکلات تلخ حال محصول کارخانه های مختلف از اصلی ترین جایگاه برای فروش برخوردار است، شکلات دو سرپیچ و یا دو سر پرس باراکا، مینی کن کاله، پشمک حاج عبداالله، شکلات های پذیرایی پارمیدا و بسیاری از تولیدات شیرین عسل از نام اشنا ترین شکلات های با کیفیت در بازار در کنار بسیاری از شکلاتهای نامی دیگر هستند.
البته در توضیح شکلات با کیفیت و اصل باید به این نکته اشاره کرد که شکلات کاکائویی هایی که مستقیم از کره کاکائودر ترکیب ان در زمان تولید استفاده می شود بهترین شکلات گفته می شود.

خرید از برندهای معروف شکلات ایرانی

خرید از برندهای معروف شکلات ایرانی

چنانچه برای خرید عمده از برندهای معروف شکلات ایرانی تصمیمی دارید می توانید با شرکت های بازرگانی که تخصصی در این مورد فعالیت دارند ارتباط داشته باشید تا بتوانید خریدی مستقیم و خوب از کارخانه تولید کننده ان محصول داشته باشید.

شرکت های تولید کننده شکلات

شرکت های تولید کننده شکلات

شرکت های تولید کننده شکلات روزبه روز بر تعداد انان در ایران افزایش پیدا می کند و یا اینکه با فن اوری های جدید و به روز کردن دانش فنی و یا دستگاههای خود بر کیفیت محصول تولیدی خود می افزایند.
شرکت های تولید کننده شکلات در کنار شرکت های بازرگانی پخش شکلات می توانند در کنار هم زنجیره ای را تشکیل دهند که در نهایت محصولات با کیفیت ایرانی روز به روز در بازارهای داخلی و جهانی از بهترین ها شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام