خانه / کافی میکس / فروش صادراتی کافی میکس ایرانی به اذربایجان

فروش صادراتی کافی میکس ایرانی به اذربایجان

صادرات کافی میکس ایرانی با فروش بهترین انواع کافی میت فله ۱۵ کیلویی و یا ساشه های ۱۸ گرمی به اذربایجان با فروش عمده و نوع مرغوب این پودرهای نوشیدنی های داغ انجام می شود.
برای خرید نوع مرغوب و مستقیم از تولید کننده تاجران ایرانی و یا اذربایجانی می توانند با بازگانی برکامان به در ارتباط باشند تا خریدی مستمر و ارزان قیمت داشته باشند.

صادرات کافی میکس ایرانی

صادرات کافی میکس ایرانی

صادرات کافی میکس ایرانی از جمله معاملاتی است که برای فعالان اقتصادی در زمینه صادرات بسیار پر سود است کافی میکس را در ۲ نوع ساشه ای و فله ۱۵ کیلویی تولید می کنیم البته در دو نوع ۳ در یک و ۲ در یک و با توجه به سفارش با حجم زیاد توسط مشتریان مخصوصا به صورت سفارشی تولید این محصول را هم انجام می دهیم.
با توجه به اینکه کشور اذربایجان هم مرز ایران است و این کشور در صنایع بسته بندی هم فعالیت خوبی را دارد بنابراین اقدام به خرید محصولات بسیار زیادی از ایران می کند و با بسته بندی های شیک و زیبا به کشورهای مختلف صادر می کند.

قیمت صادراتی کافی میکس ایرانی

قیمت صادراتی کافی میکس ایرانی

کافی میکس از جمله محصولاتی است که در ترکیب ان می شود از ترکیبات زیادی استفاده کرد به همین علت هم در بازار شاهد قیمت های گوناگونی هستیم، قیمت کافی میکس در بازار به صورت فله از ۲۰ هزار تومان وساشه از ۶۵۰ تومان شروع می شود و با توجه به نوع شرکت تولید کننده و ترکیبات داخل ان متفاوت می شود برای خرید و استعلام موجودی و قیمت بهترین کافی میکس ایرانی فقط باید با ما درارتباط باشید.

فروش کافی میت

تولید کنندگان کافی میکس برای ترکیب میکس خود باید کافی میت خریداری کنند و البته مستقیم و ارزان، پودر شیر همراه قهوه که همان کافی میت را در ۲ نوع خارجی سوپر و موکاته در کیسه های ۲۵ کیلویی برای خریداران و تولید کنندگان تامین خواهیم کرد.
کافی میت از اهمیت بسیار زیادی برای کیفیت یک میکس برخوردار است و نمی شود هر نوع موجود در بازار را برای ترکیب استفاده کرد.

مرکز فروش قهوه فوری کافی میکس

مرکز فروش قهوه فوری کافی میکس

فروش قهوه ایران در ۲ نوع انجام می شود قهوه فوری و دانه قهوه در مورد دانه قهوه که محصول ۱۰۰ درصد وارداتی است و اما قهوه فوری در ایران هم تولید می شود، در این مرکز فروش قهوه انواع قهوه فوری مخصوص استفاده به عنوان مواد اولیه کافی میکس به صورت عمده به فرش می رسد.
قهوه فوری کلاسیک مولتی کافه و یا اسپرسو این شرکت از اهمیت بسیار زیادی بین خریداران برخوردار است به این دلیل که کیفیت و قیمت بسیار خوبی نسبت به انواع خارجی دارد.

صادرات شکلات و پودر قهوه فوری

صادرات شکلات و پودر قهوه فوری به اذربایجان

شکلات صادراتی یکی از بهترین فروش ها را به خود برای ارسال به اذربایجان اختصاص داده است و مخصوصا مپنی کن سوربن در کنار این شکلات ها پودرهای نوشیدنی های داغ ایرانی مخصوصا قهوه فوری کلاسیک و اسپرسو ایرانی هم یکی از محصولاتی است که می شود برای کشور اذربایجان ارسال کرد.
با توجه به درخواست بسیار زیاد تاجران کشور اذربایجان از شکلات سوربن ۱ کیلو نیمی که به صورت طعم های مختلف در کارتن میکس شده ما با تامین روزانه در کنار این مشتریان هستیم.

تولید کافی میکس زعفرانی

تولید کافی میکس زعفرانی برای صادرات

فروش عمده زعفران ایرانی به اکثر کشورهای دنیا انجام می شود اما تولیداتی هم در ایران وجود دارد که در ترکیب ان از زعفران استفاده شده و اهمیت تولید محصول را ۲ برابر می کند مانند کافی میکس زعفرانی که مستقیم برای فروش صادراتی تولید می شود.
برا ی ترکیب استفاده شده در کافی میکس های تولیدی این مجموعه با توجه به سفارش خریداران صادراتی میکس مورد نظر انان اماده می شود برای هماهنکی بیشتر در این موارد منتظر ارتباط شما هستیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قهوه میکس ویژه

ثبت سفارش عمده قهوه میکس ویژه با بهترین قیمت

قهوه میکس ویژه، یک نوشیدنی تحسین برانگیز است که علاوه بر عطر و طعم غنی …

کانال تلگرام