خانه / شکلات صبحانه / فروش صادراتی شکلات صبحانه به پاکستان

فروش صادراتی شکلات صبحانه به پاکستان

صادرات شکلات صبحانه با فروش انواع این محصول با درصدهای فندقی ۲ درصد، ۱۳ درصد، ۴۰ درصد و ۷۰ درصد به پاکستان در بازرگانی برکامان در حجم های بسیار بالا مستقیم از کارخانه محل تولید انجام می شود.
در فروش صادراتی شکلات صبحانه و شکلات جعبه ای کادویی مخصوصا با کیفیت های بسیار بالا بازرگانی برکامان اهداف بسیار زیادی را در نظر دارد که مهمترین ان ارتقاء رقابت با تولیدات کشورهای همسایه از جمله ترکیه است.

 صادرات شکلات صبحانه

صادرات شکلات صبحانه

صادرات شکلات صبحانه ایرانی که شامل انواع برندهای معتبر و تولیدات با کیفیت این محصول است با درصد های فندقی ۷۰، ۴۰، ۱۳ و ۲ درصد است را به صورت مستقیم و با قابلیت ارسال به هر کشوری روزانه انجام می دهیم.
با توجه به کیفیت معروفترین شکلات صبحانه نوتلا کاکائویی و قیمت بالای این محصول بسیاری از فروشگاه های بزرگ در کشورهای مختلف به دنبال جایگزین مناسب برای این برند هستند که خوشبختانه برخی محصولات تولید ایران توانسته جایگزن مناسبی برای این شکلات نامدار دنیا شود.

صادرات شکلات

صادرات شکلات ایران

صادرات شکلات ایران در ۱۰۰ ها طرح و طعم به کشورهای منطقه و فرا منطقه با کیفیت های بسیار بالایی در حال انجام شدن است.
شکلات هایی از انواع پذیرایی، کارگاهی و حتی شکلات صبحانه با در نظر گرفتن کیفیت تولیدات ایران و قیمت مناسب ان این محصول تبدیل به یکی از مهمترین خریدهای تاجران کشورهای دیگر شده است.

همکاری برای فروش صادراتی انواع شکلات

همکاری برای فروش صادراتی انواع شکلات

تولید کنندگان انواع شکلات با کیفیت ایرانی در هر کجای کشور که فعالیت دارند را دعوت به همکاری با این مرکز فروش شکلات جهت فروش و صادرات محصولاتشان به خارج از کشور می کنیم برای رسیدن به این مهم کافی است با ما در ارتباط باشید.
با توجه به قیمت مناسب محصولات ایرانی و کیفیت بسیار بالای انواع شکلات و همچنین مصرف کننده بودن کشورهای همسایه این فرصت پیش امده می تواند بهترین نتیجه را برای تولیدات داخلی داشته باشد.

تولید شکلات در ایران

تولید شکلات در ایران

تولید شکلات در ایران سابقه ای بالای ۶۰ سال دارد و همین هم دلیل محکمی است که تجربه تولید کنندگان ایرانی بسیار بالا رفته باشد البته سلیقه و هنر ایرانیان هم که محکم کننده موقعیت این تولید کنندگان است.
با توجه به علاقه تولید در ایران مخصوصا شکلات باید راهی هم برای فروش عمده و همیشگی این تولیدات در داخل و خارج از کشور هموار باشد که ما این موضوع را در نظر گرفته ایم.

تامین کننده مواد اولیه تولید شکلات صبحانه

تامین کننده مواد اولیه تولید شکلات صبحانه

برای تولید شکلات تلخ و یا شکلات صبحانه احتیاج به مواد اولیه های بسیار مهمی است که پودر کاکائو از این دسته از مواد است که باید با کیفیت بسیار بالایی خریدرای شود که ما تامین کننده این محصول و مواد اولیه دیگر در تولید شکلات هستیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام