خانه / شکلات صادراتی / صادرات شکلات ایران به عراق

صادرات شکلات ایران به عراق

صادرات شکلات ایران به عراق، به هر روشی که تصور کنید این صادرات توجیه اقتصادی برای ایران وعراق دارد به این دلیل که در ایران تولیدکنندگان بزرگی این تولیدات را انجام می دهند و این محصول ایرانی به صورت ارزان به چند دلیل وارد بازار عراق می شود.

کالای صادراتی به عراق

کالاهای صادراتی به عراق

به دلیل هم مرز بودن کشور ایران با عراق و وجود تولید کننده های محصولات مختلف در ایران و بازاری با مصرف بالا در عراق کالاهای زیادی به این کشور توسط تاجران ایرانی صادر می شود.
کالاهایی مانند مواد غذایی، پوشاک و یا هر محصولی که تصور دارید بنابراین شکلات و مشتقات ان هم به صورت گسترده به کشور عراق صادر می شود موضوعی که اهمیت صادرات شکلات را بیشتر کرده است تمایل مردم عراق به مصرف شیرینی جات است.

 صادرات شکلات تلخ به عراق

صادرات انواع شکلات تلخ به عراق

با توجه به مصرف بالای قهوه در این کشور لزوم انواع شکلات تلخ در کنار این نوشیدنی بنابراین شکلات تلخ های ایرانی هم یکی ازپرفروش ترین این محصول در عراق است. انواع شکلات تلخ و کیلویی فله ای و بسته بندی و شکلات صبحانه با بهترین کیفیتها برای ارسال به عراق اماده است.

صادرات شکلات به عراق

صادرات مواد غذایی و شکلات به عراق

مردم عراق از مواد غذایی ایران استقبال چشمگیری کرده اند که در این مواد شکلات و مشتقات ان هم تبدیل به یک بازار هدف برای تاجران ان کشور شده است. شکلات هایی مانند خرمایی ان که گویی برای این کشور تولید می شود و به دلیل مغذی بودن این محصول یکی از خریداران عمده این محصول را تشکیل می دهند.

ارسال سریع بار شکلات به عراق

با توجه به اینکه تمامی درخواست تاجران رابرای بهترین محصولات ایرانی در کمترین زمان ممکن تامین خواهیم کرد این سفارشا را در کمترین زمان ممکن برای عراق ارسال خواهیم کرد برای درخواست خود همین حالا با ما در ارتباط باشید.
تولید کنندگان انواع شکلات هم برای فروش محصولات خود به صورت عمده و همیشگی همراه ما باشند و محصولات خود را برای فروش عمده به ما بسپارند.

صادرات شکلات ایران

صادرات شکلات ایران

صادرات شکلات ایران به عراق کاملا تخصصی توسط این مرکز فروش انجام می شود چنانچه شکلات عمده ایی را درخواست دارید و یا اینکه تولید کننده شکلات های لوکس هستید سال ۹۸ هم درکنار ما باشید.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام