خانه / بیسکویت شکلاتی / صادرات بیسکویت شکلاتی فندقی مدادی لاردی

صادرات بیسکویت شکلاتی فندقی مدادی لاردی

صادرات بیسکویت شکلاتی فندقی مدادی لاردی با نام فینیزی FINIZI که ظاهری بسیار زیبا دارد در قالب ۲۴ عددی در استند توسط بازرگانی برکامان به مقصد کشورهای مختلف در حال انجام است بنابراین این محصول دوست داشتنی را می توانید در سبد کالاهای صادراتی خود قرار دهید.
ویژه گی بسیار خوب این محصول همان استندی است که محصول در ان قرار گرفته است و محصول را از جذابیت بسیار بالایی برخوردار کرده است برای خرید ارزان قیمت بهترین راه ارتباط با عاملان فروش و نمایندگان کارخانه محل تولید است.

صادرات بیسکویت شکلاتی

صادرات بیسکویت شکلاتی

صادرات بیسکویت شکلاتی می تواند در مورد بسیاری از بیسکویت ها و شکلات های مجموعه ما اتفاق بی افتد اما در این مطلب منظور بیسکویت شکلاتی های شرکت لاردی با نام FINIZI است که وزنی حدود ۵۰ گرمی دارد و در بسته ای ۲۴ عددی که استند گفته می شود قرار گرفته شده است.
شما به عنوان یک تاجر که محصولات بیسکویت وشکلات ایرانی را به کشورهای دیگر صادر می کنید می توانید از فروش این محصول به دلیل مزیت های فوق العاده ای که دارد سودهای بی شماری را کسب کنید.

تولید کننده بیسکویت شکلاتی

تولید کننده بیسکویت شکلاتی

تولید کننده بیسکویت شکلاتی و شکلات یک مجموعه است به این دلیل که مواد اولیه تولید این محصولات تقریبا یکی می باشد و البته مشتریان یکسانی را هم دارند ما به عنوان تامین کننده مواد اولیه بیسکویت و شکلات با تولید کنندگان بسیار زیادی فعالیت داریم و این موضوع سرانجام این همکاری را به فروش های داخلی و صادراتی کشانده است.
پس اگر یک تولید کننده با کیفیت در زمینه شکلات و بیکوست هستید و یا یک تاجر فعال در زمینه بیسکویت شکلاتی و دیگر محصولات هستید می توانید با ما همکاری داشته باشید.

قیمت صادراتی بیسکویت شکلاتی فندقی

قیمت صادراتی بیسکویت شکلاتی فندقی

به طور کل قیمت صادراتی بیسکویت شکلاتی فندقی و یا هر محصول شکلاتی دیگری که در این مجموعه به فروش می رسد پایین تر از قیمت داخلی است و دلیل ان هم کسر ۹ درصد مالیات افزوده برای فروش کالا است.
با توجه به کسر ۹ درصد این فرصت بسیار خوبی برای یک تاجر و یا خریدار صادراتی است که بتواند در این بین محصول را از قیمت های خرید داخلی ارزان تر تهیه کند و قدرت قیمت گذاری بر روی محصول جهت فروش صادراتی داشته باشد.

بهترین پیشنهاد صادرات شکلات

بهترین پیشنهاد صادرات شکلات

با توجه به تولید انواع شکلات و بیسکویت در ایران که هر کدام دارای کیفیت و قیمت مخصوص خود را دارد و در بازار رقابتی حرفی برای گفتن دارد بهترین پیشنهاد برای صادرات این شکلات های ایرانی برقرای رابطه جهت مشاوره با ما است که می تواند نیاز خریدار را کاملا با توجه به شرایط موجود در بازار براورده کند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام