خانه / شکلات خارجی / شکلات اسنیکرز / نمایندگی فروش عمده شکلات اسنیکرز

نمایندگی فروش عمده شکلات اسنیکرز

نمایندگی فروش عمده شکلات اسنیکرز در ایران، شکلات اسنیکرز که با فراورده بادام و روکش شکلات در کشور هلند تولید می شود در سال ۲۰۱۹ هم در ایران به صورت عمده در این نمایندگی به فروش می رسد.

خرید شکلات karam

خرید شکلات karam و نمایندگی کیت کت در ایران

اگر قصد خرید شکلات ترکیه ای کارام را هم دارید karam می توانید این محصول را هم که بسیار شکلات پرفایده و مغذی هست را هم از این مجموعه به صورت اینترنتی تهیه کنید. لازم به ذکر است که از این محصول به عنوان یک شکلات تلخ هم یاد می شود.
نمایندگی کیت کت در ایران را هم در همین سایت پیدا خواهید کرد ما با ارائه انواع محصولات با کیفیت ایرانی و خارجی برای مشتریان عمده خود این زمینه را فراهم کرده ایم که با ارامش هر انچه از شکلات های موجود در بازار را که نیاز داشته باشند را یکجا تحویل دهیم.

شکلات نستله قیمت فروش

شکلات نستله و  damak و بهترین قیمت فروش

شکلات نستله یکی دیگر از محصولات کشور ترکیه است که باز این ترکیه خودی نشان داده و یک خوراکی با کیفیت دیگر را هم به مانند همیشه وارد بازار کرده.
damak شکلاتی است که در بازار طرفدار دارد و از محصولات نستله است که با ترکیب شیر شکلات ساده و مغز پسته تولید می شود که دو نوع است. بهترین قیمت های فروش را مثل همیشه برای این محصولات باکیفیت را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

  1. داماک شکلاتی ساده
  2. داماک شکلات تلخ ۵۵%

فروش عمده شکلات اسنیکرز

نمایندگی فروش عمده شکلات

نمایندگی فروش عمده شکلات در ایران با فروش انواع شکلات های ایرانی و شکلات خارجی، در این مجموعه شکلات هایی نظیر اسنیکرز هلندی و یا محصولات نستله و همچنین کارام و کیت کت و بسیاری از برندهای معروف دنیا به فروش عمده می رسد با این نمایندگی در ارتباط باشید.
در مورد شکلات های ایرانی این مطلب قابل بیان است که این نوع خوراکی خوشمزه از رشد قابل توجهی در تولید ان در ایران برخوردار بوده به نوعی که یکی از اقلامی است که سالانه علاوه بر فروش بالا در بازار ایران بازار های جهانی را هم هدف قرار گرفته است.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام