خانه / کافی میت / فروش کافی میت فله ۲۵ کیلویی

فروش کافی میت فله ۲۵ کیلویی

فروش کافی میت فله ۲۵ کیلویی سوپر با مجوز واردات و برگه انالیز و همچنین بهترین تاریخ های انقضاء به صورت مستقیم از واردات در این بازرگانی فروش در کنا دیگر پودر ها انجام می شود کافی میت یکی از پر کاربردترین پودر های فله است که در تولید انواع قهوه های اماده و یا تولید کافی میکس نقش بسیار پرکاربردی دارد.

پودر کافی میت چیست

پودر کافی میت چیست

پودر کافی میت چیست و چه کاربردی دارد؟ کافی کریمر و یا در اصطلاح عموم در بازار به نوعی پودر شیر خشک با ترکیبات خاص گفته می شود که مانند شیر خشک صنعتی جای شیر را در کنار قهوه پر می کند و از انجایی که خوردن قهوه فوری معمولا نیاز به یک پودر همراه دارد این پودر همرا چیزی نیست جزء کافی میت که در مارک های مختلف در بازار پیدا می شود.
شما پودر کافی میت را در بسیاری از قهوه های فوری جدا می بینید و نیز در بسیاری از قهوه ها میکس شده در درون یک ساشه به صورت ۳ در ۱ و یا ۲ در ۱ در بازار عرضه می شود.

فروش کافی میت فله

فروش کافی میت فله

فروش کافی میت فله در کیسه های ۲۵ کیلویی با مارک های مختلف انجام می شود که در بازار ایران بهترین و معروف ترین این کافی میت را می شود به سوپر در اصطلاح مالزی نام برد اگر چه که در چین تولید می شود و وارد بازار و در نهایت تولیدی های کشور می شود.
فروش کافی میت فله را با توجه به نیاز مشتریان خود به صورت مستقیم از واردات انجام می دهیم و در کنار انواع دانه قهوه و همچنین قهوه های فوری کلاسیک و گلد برای مشتریان خود تامین خواهیم کرد.

نمایندگی فروش کافی میت

نمایندگی فروش کافی میت فله

بسیاری از خریداران عمده به دنبال نمایندگی فروش کافی میت فله هستند تا بتوانند این محصول پرکاربرد و مصرف بالای مجموعه تولیدی خود را به صورت مستقیم از نمایندگی فروش تهیه کنند و با این نوع خرید اهدافی را هم دنبال می کنند:

  • امکان خرید همیشگی از نمایندگی کافی میت
  • قیمت مناسب و بدون واسطه
  • تامین مطمئن و بدون دغدغه توسط  نمایندگی های خاص
  • خرید نامحدود

عرضه کافی میت موکاته فله

عرضه کافی میت موکاته فله

عرضه کافی میت موکاته فله لهستانی نام یکی از کافی میت های موجود در بازار ایران است که معمولا به صورت کیلویی در بسته بندی های خاص عرضه می شود به طور کل قهوه های فوری یا همان نسکافه های معروف به تنهایی دارای طعم تلخی است که در کنار ان باید شیرینی جات و نوعی پودر همراهی باشد که این پودر همراه همین کافی میت است که در بسته و یا کیسه های فله ۲۵ کیلویی وارد بازار می شود.

مرکز پخش کافی میت عمده در تهران

مرکز پخش کافی میت عمده در تهران

بهترین مکان برای تامین کافی میت مورد نیاز شما شهر تهران است به این دلیل که اکثر بارهای وارداتی به علت داد و ستد تاجران و بازرگانان به مقصد تهران وارد می شود و این شهر را به شهر مرکز پخش محصولات وارداتی مخصوصا کافی میت تبدیل کرده است.
شما می توانید پودر قهوه فوری و کافی میت خود را برای تولید محصول مورد نظر خود به همراه پودر کاکائو برای تولید شکلات تلخ را از این مرکز پخش با بهترین قیمت ها و امکان خرید مستقیم تهیه کنید.

قیمت نسکافه گلد فله ای

قیمت نسکافه گلد فله ای

قیمت نسکافه و یا به طور کل هر محصولی اگر عمده و به صورت فله ای خریداری شود بهترین قیمت برای یک خریدار است نسکافه گلد و یا بهتر بگوییم قهوه فوری گلد دارای تنوع در بازار است که معروفترین انها قهوه فوری گلد هند است که کاربرد بسیار زیادی در کافی شاپ ها و مجموعه های تولیدی دارد.
فروش کافی میت فله در کنار نسکافه گلد و یا کلاسیک در حجم های بسیار زیادی انجام می شود و همواره محصولاتی را تشکیل می دهند که لازمه مصرف ان محصول دیگر است مانند رابطه قهوه فوری و کافی میت.

قیمت کافی میت عمده

قیمت کافی میت عمده

کافی میت عمده که در کیسه های ۲۵ کیلویی وارد بازار می شود دارای قیمت های به مراتب ارزان تر از مدل های بسته ای و شیشه ای است و برای یک تولید کننده این نوع کافی میت بسیار اهمیت دارد.
با توجه به فروش بسیار زیاد این محصول اما یکی دو نوع در بازار بیشتر وجود ندارد و تمام تولید کنندگان و مصرف کنندگان رو هم به سمت خود کشانده و این محصولات که مهمترین انها کافی میت سوپر مالزی است و توسط چین تولید می شود ما در این مرکز فروش کافی میت فله را با برندهای بسیار معتبر و مستقیم عرضه می کنیم.

خرید کافی میت سوپر مالزی

خرید کافی میت سوپر مالزی

برای خرید کافی میت سوپر مالزی اگر نیاز به مشاوره و یا  نمونه دارید می توانید با ما در ارتباط باشید تا با ارسال برگه های انالیز و به دنبال ان ارسال نمونه از محصول شما را به سمت یک خرید اقتصادی خوب و با کیفیت هدایت کنیم.
این نوع خرید ها که مستقیم انجام می شود برای یک تولید کننده و یا مرکز پخش بسیار با ارزش است به این دلیل که به دنبال ان رضایت مشتریان و در نهایت افزایش مشتری و سود دهی بسیار بالا است پس برای مجموعه تولیدی و یا بازرگانی و حتی عمده فروشی خود می توانید از طریق همین سایت فروش کافی میت فله، کافی میت سوپر مالزی را تهیه کنید.

فروش قهوه فوری همراه کافی میت

فروش قهوه فوری همراه کافی میت

فروش قهوه فوری همراه کافی میت،اصلی ترین مصرف کافی میت در کافی میکس ۳ در ۱ و یا ۲ در ۱ است که این میکس را تبدیل به یکی از پر فروش ترین میکس های حال دنیا و کشور کرده است و هر تولید کننده ای که در تولید میکس فعالیت دارد نیاز به قهوه فوری دارد که در کنار کافی میت یک همراه خوبی را قرار دهد تا به ترکیب میکس مورد نظر خود برسد.
انواع مواد اولیه از قبیل قهوه فوری و کافی میت مورد نیاز برای تولید میکس و یا استفاده در فروشگاه های بزرگ و حتی شرکت های بازرگانی در این مجموعه فروش به صورت مستقیم تامین خواهد شد البته با توجه به میزان خرید در حجم خریداران از قیمت های بسیار خوبی برای خرید برخوردار خواهند شد برای ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام