خانه / پودر کاکائو / پودر کاکائو فروشی برای تولید

پودر کاکائو فروشی برای تولید

پودر کاکائو فروشی برای تولید شکلات، بستنی، کیک و کلوچه ، شیرینی، لبنیات، ارایشی بهداشتی به صورت عمده و فله ای مستقیم از واردات برای تولید کنندگانی که در تناژ بالا خرید دارند در قالب کیسه های ۲۵ کیلویی با مارک های مختلف و دارای کیفیت های متفاوت.

پودر کاکائو فروشی

پودر کاکائو فروشی

پودر کاکائو فروشی در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است که چگونه این فروش انجام شود، تولید کنندگان علاوه بر اینکه باید خرید با قیمت های مستقیم از واردات برخوردار شوند این خرید را به صورت منظم بتوانند از یک مرکز خرید انجام دهند، پودر کاکائو محصولی است ۱۰۰ درصد وارداتی و با کیسه های ۲۵ کیلویی وارد بازار می شود.
با توجه به وجود مارک های متفاوت در کیفیت های گوناگون و وجود واسطه های فراوان در فروش این محصول کمی شرایط بازار را از لحاظ عرضه و تقاضا متفاوت کرده است و قیمت های گوناگونی را رقم می زند.

قیمت پودر کاکائو کیلویی

قیمت پودر کاکائو کیلویی

قیمت پودر کاکائو کیلویی برای خرید جزء بسیار بالاتر از قیمت عمده است به این ترتیب که پودر کاکائو اگر در فروشگاهی به صورت کیلویی عرضه شود حداقل از ۵۰ درصد قیمت بالاتری برخوردار است که این خود موضوعی طبیعی است و در این سایت پودر کاکائو فروشی منظور اینگونه فروش های کیلویی نیست.
پودر کاکائو در کارخانه های صنایع غذایی و یا کارگاه های تولیدی و حتی مصارف خانگی از مصرف بالایی برخوردار است بنابراین خریدی درست و قیمت مناسب یکی از بهترین موضوعاتی است که خریداران را به سود های بالایی برای فروش تولیدات خود خواهد رساند.

قیمت پودر کاکائو فله ای

قیمت پودر کاکائو فله ای

قیمت پودر کاکائو فله ای بهترین قیمتی است که یک خریدار دریافت می کند به دلیل تقاضای بالا برای پودر کاکائو فله ای رقابت اصلی وارد کنندگان در این زمینه است که مشتریان پودر کاکائو فله ای را با قیمت گذاری مناسب این محصول از ان خود کنند و یا اینکه به مشتریان قدیم خود بهترین محصول را با توجه به قیمت پیشنهاد دهند.
در حال حاظر پودر کاکائو در بازار به دلیل وجود مارک های مختلف و محصول کشورهای گوناگون دارای قیمت های گوناگونی است که از ۳۸۰۰۰ تومان تا ۶۵۰۰۰ تومان در مورد عمده این محصول متغیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

خرید پودر کاکائو خالص

خرید پودر کاکائو خالص

پودر کاکائو یی برای خرید بسیار دارای اهمیت است که خالص باشد البته خالص به معنی این است که در هنگام فراوری ان مقدار درصد چربی که باید در پودر کاکائو وجود داشته باشد را در نظر بگیرند. پودر کاکائو پس از جدا شدن دانه کاکائو از میوه و فراوری دانه کاکائو با دستگاه های مخصوص و جدا شدن کره ان به دست می اید و این موضوع فراوری بسیار از اهمیت بالایی برخوردار است که کجا و چگونه و روی چه نوع دانه ای انجام شود تا خالص باشد.

خرید پودر شکلات تلخ

خرید پودر شکلات تلخ

پودر شکلات تلخ همان پودر کاکائو است که برای تولید شکلات از ان استفاده می شود و برخی موارد با نام پودر شکلات تلخ جستجو می شود. شکلات تلخ به علت اینکه در دنیا مصرف بالایی پیدا کرده است دارای درصدهای مختلف تلخی است که هر مقدار تلخ تر باشد شکر کمتر و پودر کاکائوی بیشتری دارد و تلخی بالا ارزش تغذیه ای ان را بالاتر می برد.
نوع پودر کاکائو استفاده شده در تولید شکلات تلخ بسیار مهم است که از رنگ دهی خوب و کیفیت بالایی برخوردار باشد برای خرید این محصول می توانید با ما برای چگونگی و نوع خرید هماهنگ کنید.

مرکز پخش پودر کاکائو مرغوب

مرکز پخش پودر کاکائو مرغوب

مرکز پخش پودر کاکائو مرغوب مرکزی است که بهترین پودرهای کاکائو موجود در بازار را با تضمین مرغوبیت ان محصول در اختیار خریداران خود قرار می دهد. با توجه به اینکه در کارخانجات مختلف از پودر های کاکائو گوناگونی استفاده می شود بنابراین برای خرید خوب و مقرون به صرفه نوع پودر کاکائو مورد نیاز خود با مراکزی فعالیت داشته باشید که مستقیم از واردات محصول مورد نیاز شما را تامین کند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پودر کاکائو ارزان

فروش پودر کاکائو ارزان برای تولید

فروش پودر کاکائو ارزان برای تولید با بهترین کیفیت ها مستقیم از واردات انجام می …

کانال تلگرام