خانه / شکلات نوتلا اصل / نمایندگی خرید و پخش عمده شکلات نوتلا اصل

نمایندگی خرید و پخش عمده شکلات نوتلا اصل

نمایندگی خرید و پخش عمده شکلات نوتلا اصل در ایران. شکلات نوتلا جایگاه زیادی در بین ایرانیان پیدا کرده است. ما به عنوان نمایندگی پخش، انواع شکلات نوتلا اصل را به خریداران با قیمت های مناسب به فروش می رسانیم.

نمایندگی خریدو پخش عمده شکلات نوتلا

نمایندگی خرید و پخش عمده شکلات نوتلا

نمایندگی خرید و پخش عمده شکلات نوتلا در ایران با اصلی ترین شکلات نوتلا برای فروش و پخش عمده به صورت اینترنتی به سراسر کشور. شکلات نوتلا برای اولین بار در ایتالیا تولید شده است اما در حال حاظر حدود ۱۶ کشور در جهان به تولید نوتلا مشغول هستند.
برای اینکه خریدی مطمئن داشته باشید باید از مراکزی خرید کنید که بدون هیچ جابه جایی در محصولات خود اصلی ترین شکلات ها را در اختیار شما قرار می دهد. ما برای تمامی خریداران شکلات نوتلا محصولات اصل را به صورت همیشگی در نظر گرفته ایم.

فروش عمده شکلات نوتلا

 شکلات نوتلابرای فروش عمده

شکلات نوتلا در وعده غذایی صبحانه از جایگاه بالایی برخوردار است و این موضوع شامل ایران هم می شود که بسیاری از مردم ایران از خوردن صبحانه با این نوع شکلات پسته ای صبحانه خاطرات زیادی دارند.
ما با فروش شکلات نوتلا اصل بصورت عمده باعث ارامش خاطر خریداران عمده خواهیم شد.این مرکز پخش در هرزمان از شبانه روز پاسخگوی مشتریان است و تمامی در خواست های شما در کمترین زمان ممکن به هرکجا که باشید تحویل شما خواهد شد.

پخش انواع نوتلا

مرکز پخش انواع شکلات در ایران

شکلات نوتلا در انواع مختلفت وزنی تولید می شود که به چند نمونه اشاره می شود:

  • شکلات نوتلا ۳۵۰ گرمی
  • شکلات نوتلا ۴۰۰ گرمی
  • شکلات نوتلا ۷۵۰ گرمی
  • شکلات نوتلا سطلی ۳ کیلو گرمی
  • و یا اینکه شوکلات با وزنی که مد نظر شما باشد البته در صورت اینکه و جود خارجی داشته باشد.

در این مرکز پخش انواع شکلات و پاستیل های خارجی و ایرانی همچنین کاکائو ، نسکافه و قهوه به صورت فله و کیلویی به صورت فروش عمده به خریداران عرضه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام