خانه / شکلات سنگی / کارخانه تولید کننده شکلات سنگی EBTEKAR

کارخانه تولید کننده شکلات سنگی EBTEKAR

کارخانه تولید کننده شکلات سنگی ابتکار EBTEKAR انواع این محصول را در بسته های فله ۵ کیلویی به همراه اسمارتیز و دراژه را با کیفیت بسیار بالا مخصوص فروش داخلی و صادراتی تولید می کند.
این کارخانه تولید شکلات توانسته با برند ابتکار که به مدیریت اقای اکبری است بسیاری از نیازهای بازار شکلات فله کشور را تامین کند.

کارخانه تولید کننده شکلات سنگی

کارخانه تولید کننده شکلات سنگی

کارخانه تولید کننده شکلات سنگی فله را می توان به ابتکار اشاره کرد که با توجه به استفاده از بهترن مواد اولیه توانسته بازار بسیار بزرگی را چه در زمینه صادرات و چه در فروش داخلی به خود اختصاص دهد.
برای خرید انواع شکلات سنگی های تولید ایران می توانید از بازرگانی برکامان استعلام قیمت و موجودی انواع برندهای ایرانی را داشته باشید.

فروش اسمارتیز ابتکار

فروش اسمارتیز ابتکار

اسمارتیز های ابتکار که با بهترین مواد اولیه تولید می شود در نوع فله ان به صورت دبه ۳ کیلویی و نایلونی ۵ کیلویی در مرکز فروش شکلات برکامان به صورت ارسال مستقیم از محل کارخانه انجام می شود.
به طور کل ۲ نوع اسمارتیز در کارخانه ابتکار که ریز و درشت منظور است تولید می شود و بعد از میکس رنگ های مختلف بسته بندی و وارد بازار می شود.

نمایندگی فروش کانفت ابتکار

نمایندگی فروش کانفت ابتکار

شکلات کانفت در کارتن های ( ۱۰ کیلویی ) که یکی از ارزان ترین و در عین حال خوشمزه ترین شکلات هایی است که با پودر کاکائو تولید می شود یکی از برندهای معتبر کانفت ابتکار است که به صورت مستقیم از کارخانه در این نمایندگی فروش عمده وارد بازار می شود.
با توجه به اینکه کانفت از قدیمی ترین شکلات های ایرانی است مصرف کنندگان بسیار زیادی دارد برای خرید این محصول می توانید از بازگانی برکامان اقدام کنید.

صادرات انواع شکلات های ابتکار

صادرات انواع شکلات های ابتکار

شکلات های تولید شده در محل کارخانه ابتکار می تواند زمینه صادرات بسیار قوی برای تاجران ایجاد کند با توجه تنوع محصولات ابتکار که شامل ۱۰ ها نوع مختلف از قبیل اسمارتیز، دراژه، شکلات سنگی می شود از بازار بسیار زیادی در کشور برخوردار شده است که خریدراران به صادرات این محصول هم فکر می کنند البته با عمل انجام شده است.

تامین کننده مواد اولیه شکلات و اسمارتیز

تامین کننده مواد اولیه شکلات و اسمارتیز

در تولید شکلات و اسمارتیز ۲ محصول و مواد اولیه بسیار اهمیت دارد که پودر کاکائو و روغن جانشین کره کاکائو cbs نام دارند تامین کننده این مواد اولیه هستیم و می توانیم با بهترین کیفیت ها و برندها البته با قیمت های مناسب در اختیار کارخانجات تولید قرار دهیم.
پودرهای کاکائو الکالایز که شامل بسیاری از مارک های بازار می شود را در کنار نوع ۲ نوع نچرال التین مارکای ترکیه و مونر اسپانیا برای تولید کنندگان شکلات تامین می کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید شکلات سنگی فله

مرکزخرید شکلات سنگی فله

خرید شکلات سنگی فله ۳ کیلویی در قالب کارتن های ۱۲ کیلویی که شامل ۲ …

کانال تلگرام