خانه / اسپرسو فوری / مرکز قهوه اسپرسو فوری فله ای

مرکز قهوه اسپرسو فوری فله ای

قهوه اسپرسو فوری فله ای ، پودری از انواع قهوه های فوری است که توسط کارخانه تولید کننده از دانه قهوه گرفته می شود و در کارتن های ۲۰ تا ۲۵ کیلویی قرار داده می شود و مراکز فروش این محصول را به صورت عمده فعالیت دارند.
پودر قهوه اسپرسو فوری به دلیل اینکه از دانه های روبوستا به دست می اید دارای کافئین نسبتا زیادی می باشد که همین مورد باعث استقبال بسیار زیادی شده است.

قهوه اسپرسو فوری فله ای

قهوه اسپرسو فوری فله ای

قهوه اسپرسو فوری فله ای در بازار بسیار مورد توجه خریداران فعال در صنعت قهوه قرار گرفته است که نمونه های ایرانی ، خارجی دارد در مورد ایرانی نوع محصول مولتی کافه مشهد بسیار اهمیت پیدا کرده و در انواع خارجی می شود به محصول کشورهایی همچون هند، برزیل، مکزیک، کلمبیا و در نهایت مواردی همچون چین و کره و ویتنام اشاره کرد.
به طور کل قهوه های فوری با توجه به اینکه زود دم هستند و در روش تولید ان که خشک کردن دانه قهوه و پودر کردن ان است در مقایسه با اسیاب دانه قهوه و استفاده مصرف کننده از ویژگی هایی برخوردار است که به مهمترین ان در مورد یک قاشق چایخوری در یک فنجان اب نسبت به قهوه این است که دارای کافئین بسیار کمتری است و این موضوع برای انهایی که دچار استرس در مصرف قهوه می شوند بسیار اهمیت دارد که مصرف کننده پودر قهوه فوری اسپرسو باشند.

فروش عمده پودر قهوه فوری

فروش عمده پودر قهوه فوری

در صنعت قهوه تولیدات زیادی انجام می شود که یکی از مواد اولیه بسیار مهم ان پودر قهوه فوری باشد نظیر ۳ محصول بسیار با اهمیت کافی میکس ۲ در ۱ و ۳ در ۱ در کنار کاپوچینو ، بنابراین فروش پودر قهوه فوری که ۲ نوع کلاسیک و گلد را تشکیل می دهد، البته عمده ان به صورت فله ای می تواند برای تولید کنندگان و کافی شاپ ها بسیار اهمیت داشته باشد.
قهوه های فوری حاصل فراوری دانه قهوه و خشک کردن ان است که با دقت فراوان در زمان تولید انجام می شود البته نوع دانه قهوه در تولید قهوه های فوری بسیار اهمیت دارد ، با این توضیح که می بینیم در بازار قهوه های فوری با نام های کلاسیک، گلد و اسپرسو نام برده می شوند که حاصل دانه های قهوه گاها عربیکا و یا روبوستا می باشند.

فروش عمده قهوه کلاسیک

فروش عمده قهوه کلاسیک

مقدار کافئین و کم و زیاد بودن ان برای مشتریان و در نهایت مصرف کنندگان نهایی قهوه بسیار اهمیت دارد که در فروش انواع قهوه های کلاسیک که بسیار زیاد هم در ایران است صدق می کند ، فروش عمده قهوه های کلاسیک که نوع کارتن های فله را شامل می شود ( کارتن های ۲۵ کیلویی ) در بازرگانی های فروش از اهمیت زیادی برخوردار است ، به این دلیل که قیمت و کیفیت ۲ خواسته مشتریان عمده می باشد که در این مراکز فروش رعایت می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام