خانه / پودر کاکائو تیره / مرکز فروش پودر کاکائو تیره

مرکز فروش پودر کاکائو تیره

مرکز فروش پودر کاکائو تیره که پودری اکالایز با در صد چربی ۱۰-۱۲ است و دارای پی اچ حدود ۷ که در کیسه های ۲۵ کیلویی توسط کارخانه محل تولید اماده می شود.
این پودرهای کاکائو تیره موارد مصرف گوناگونی دارد که بیشتر در صنعت شکلات و لبنیات مورد استفاده قرار می گیرد ، در ایران برندهای معتبر بین المللی مورد توجه قرار گرفته است که می توان از معروفترین ان که محصول کارخانه التین مارکای ترکیه به نام S9 است نام برد.

فروش کاکائو

فروش کاکائو

فروش کاکائو وارداتی در ۲ نوع الکالایز و نچرال که پودر ارگانیک است با درصد چربی ۱۰-۱۲ مخصوص استفاده در کارخانجات فعال صنایع غذایی در بازرگانی های تخصصی این محصول ، به صورت عمده انجام می شود.
با توجه به تنوع در انواع پودر کاکائو از جمله رنگ و عطر پیشنهاد ما برای خرید شما این است که از مشاوره های تخصصی ما بهره بگیرید و در نهایت بدون دغدغه بتوانید خریدی قابل توجه در مورد پودر کاکائو داشته باشید.

وارد کننده پودر کاکائو جولیانا مالزی

وارد کننده پودر کاکائو جولیانا مالزی

پودرهای وارداتی کاکائو مالزی که بیشتر الکالایز مد نظر است با برندهای مختلف که درصد چربی ۱۰-۱۲ است در بازار بسیار مطرح هستند که در این مطلب اشاره می کنیم به برند جولیانا که کد محصولی تیره رنگ است و دارای کیسه های ۲۵ کیلویی و از بهترین دانه های خام کاکائو در مالزی تولید شده است.
پودر کاکائو جولیانا نوعی الکالایز با PH تقریبی ۷ است دارای رنگ تیره است و از عطر و طعم بسیار خوبی برخوردار است ، این پودر کاکائو با توجه به قیمت مناسبی که در بازار دارد مورد توجه خریداران عمده که واحدهای تولید کننده می باشند قرار گرفته است.

مرکز خرید پودر کاکائو ph 7

مرکز خرید پودر کاکائو ph 7

تمامی پودرهای کاکائو ۱۰-۱۲ الکالایز در برگه انالیزی که دارند قسمت توضیحات PH ثبت شده در جدول عددی را دارد که این عدد باید حدود ۷ باشد که در این مرکز خرید و یا به طور کل در تمامی مراکز خرید انواع پودر کاکائو الکالایز دارای این نوع است.
البته پودرهایی هم در بازار البته ارزان قیمت هستند که دارای پرونده و مرکز تولید مشخصی نیستند که در مورد این محصولات که بیشتر به نام مالزی هم می باشند باید کمی برای خرید نهایی دقت کرد.

فروش پودر کاکائو Ph 5 نچرال

فروش پودر کاکائو Ph 5 نچرال

پودر کاکائو نچرال ( طبیعی ، ارگانیک ) به پودری با PH 5 گفته می شود که دارای درصد چربی ۱۰-۱۲ می باشد و رنگی روشن ، علت طبیعی خطاب کردن این پودر فرایندی است که در زمان فراوری دانه کاکائو انجام می شود، این محصول بدون هیچ مواد افرودنی فراوری می شود و در پاکت های ۲۵ کیلویی با توضیح نچرال وارد بازار می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام