خانه / شیر خشک غیر لبنی / مرکز فروش شیر خشک غیر لبنی

مرکز فروش شیر خشک غیر لبنی

فروش شیر خشک غیر لبنی فله ۲۵ کیلویی با درصد چربی های ۳۰ ، ۳۲ و ۳۵ تولید شده در کشورهای مختلف به صورت عمده مستقیم از انبارهای محل نگهداری از واردات توسط مرکز بازرگانی برکامان روزانه انجام می گیرد.
شیر خشک غیر لبنی با توجه به اینکه صنعت قهوه در ایران تولید کنندگان و خریدران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده یکی از مورد نیاز ترین مواد اولیه ها می باشد که انتخاب بهترین برندها با کیفیت های خوب از مهمترین دغدغه های مشتریان می باشد ، که در ارتباط با ما این مورد با بهترین پیشنهادهای ما در مورد محصول براورده خواهد شد.

فروش شیر خشک غیر لبنی

فروش شیر خشک غیر لبنی

فروش شیر خشک غیر لبنی که همان شیر همراه قهوه است با نامی که در بازار معروف به کریمر و یا کافی میت است در قالب کیسه های ۲۵ کیلویی که در کارخانه محل تولید اماده می شود در مراکز فروش این محصول که عمدتا تهران هستند به صورت مستقیم با بهترین قیمت های ممکن انجام می شود.
با توجه به نیاز بازار ایران بهترین برندهای موجود در بازار را در حجم های بسیار عمده فعالیت داریم بنابراین شما می توانید با اعلام بار مورد نیاز در مورد هر برند حجم مورد تقاضای خود را به ما اعلام کنید تا بهترین شرایط را برای شما فراهم کنیم.

قیمت شیر خشک قهوه

قیمت شیر خشک قهوه

قیمت شیر خشک قهوه که همان کافی کریمرهای ۲۵ کیلویی محصول کشورهای مختلف است در بازار با درصدهای چربی مختلف متفاوت است و خریداران نوع درخواست خود را مشخص می کنند و با توجه به میزان خرید بهتنرین قیمت ها توسط ما اعلام می شود.
همواره قیمت شیر خشک قهوه مشخص کننده قیمت تمام شده پودرهای نوشیدنی داغ از قبیل کافی میکس و کاپوچینو می باشد که نوع استفاده این محصول در این محصولات بسیار اهمیت دارد.

تامین کننده شیر همراه قهوه

تامین کننده شیر همراه قهوه

با توجه به اینکه مجموعه ما تامین کننده مواد اولیه شکلات است انواع محصولات دیگر از جمه دانه قهوه و قهوه های فوری و شیر همراه قهوه را هم تامین می کنیم بنابراین تولید کنندگان فعال در صنایع غذایی که دامنه فعالیت بسیار گسترده ای را هم دارند بدون دغدغه می توانند نوع محصول مورد نیاز برای واحد تولیدی خود را به ما اعلام کنند.
شیر همراه قهوه اگر با کیفیت خریداری شود می تواند در قیمت نهایی محصول نولید شده از اهمیت زیادی برخوردار شود در حال حاظر کافی میت های با کیفیتی از کشورهای چین و لهستان در بازار وجود دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام