خانه / شکلات سنگی / مرکزخرید شکلات سنگی فله

مرکزخرید شکلات سنگی فله

خرید شکلات سنگی فله ۳ کیلویی در قالب کارتن های ۱۲ کیلویی که شامل ۲ نوع شکلات سنگی و شکلات رودخانه ای می شود در این مرکز فروش شکلات با بهترین کیفیت های موجود در بازار ایران در حال انجام است.
با توجه به استقبال بسیار زیاد در خصوص انواع شکلات های سنگی در بازار به دلیل قیمت های ارزان محصول امکان فروش مستقیم از کارخانه محل تولید را فراهم کرده ایم.

خرید شکلات سنگی فله

خرید شکلات سنگی فله

خرید شکلات سنگی فله با توجه به ۲ نوع شکلات سنگی و شکلات رودخانه ای که با کیفیت های بسیار خوب در کارخانجات محل تولید اماده می شوند می توانید یکی از بهترین خریدها در کنار سود بالایی برای یک مشتری عمده باشد.
شکلات های سنگی معمولا در کارتن های ۱۲ کیلویی در قالب ۴ بسته ۳ کیلوگرمی توسط تولید کننده بسته بندی می شود و تعداد خرید کارتن در قیمت تمام شده برای یک خریدار بسیار اهمیت دارد.

قیمت شکلات سنگی

قیمت شکلات سنگی

قیمت شکلات سنگی با توجه به میزان خرید مشتریان و نوع شکلات سنگی و یا شکلات رودخانه ای مشخص می شود بنابراین برای دریافت بهترین قیمت با توجه به کیفیت و موجودی محصول بهترین راه برقراری ارتباط با ما می باشد.

شرکت تولیدی اسمارتیز

شرکت تولیدی اسمارتیز

اسمارتیز هم ۲ نوع ریز و درشت دارد که در شرکت های تولیدی که کارخانجات شکلات هستند با کیفیت های مطلوب تولید می شوند و نوع بسته بندی های فله هم ۳ کیلویی دبه ای یا نایلونی است البته با توجه به سفارش مشتری در تناژ این بسته بندی ها هم می شود به صورت مشخص با وزن های مورد نیاز مشتریان اماده شود.

بهترین شکلات سنگی

بهترین شکلات سنگی

بهترین شکلات سنگی فله در واقع به نوعی شکلات تولید شده گفته می شود که از روغن cbs و پودر کاکائو مرغوب استفاده شده باشد این ۲ مواد اولیه تولید شکلات اگر از بهترین ها استفاده شده باشند در اینده محصول برند مورد نظر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار خواهد شد به این دلیل که در بازار به دلیل کیفیت مطلوب مشتریان زیادی پیدا خواهد کرد.
ما به عنوان شرکت تامین کننده مواد اولیه شکلات بهترین های مواد اولیه تولید شکلات را در اختیار واحد های تولیدی قرار خواهیم داد.

شکلات سنگی ریز

شکلات سنگی ریز

شکلات سنگی ریز هم یکی از تولیدات کارخانه های تولید شکلات سنگی می باشد که با توجه به نیاز مشتریان عمده به صورت سفارشی تولید خواهد شد.
به طور کل اگر سفارش های قابل توجهی در خصوص انواع شکلات سنگی، اسمارتیز و دراژه های کاکائویی و قهوه و همچنین بلدرچینی داشته باشید با ما برای تولید سفارشی محصول در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید کننده شکلات سنگی

کارخانه تولید کننده شکلات سنگی EBTEKAR

کارخانه تولید کننده شکلات سنگی ابتکار EBTEKAR انواع این محصول را در بسته های فله …

کانال تلگرام