خانه / پودر کاکائو ALTINMARKA / فروش پودر کاکائو آلتین مارکا ALTIN MARKA

فروش پودر کاکائو آلتین مارکا ALTIN MARKA

فروش پودر کاکائو التین مارکا ALTINMARKA که در کشور ترکیه از محل فراوری دانه خام کاکائو تولید می شود در ۲ نوع بسیار معروف ان به نام های S9 و S8 که الکالایز ۱۰ -۱۲ هستند در کنار محصول نچرال این کارخانه در بازرگانی برکامان به صورت کیسه های فله ۲۵ کیلویی در حجم های زیاد قابل انجام است.
کارخانه التین مارکا به خاطر کیفیت مرغوبی که توانسته پودرهای کاکائو خود را تولید کند در بازار ایران از شهرت بسیار زیادی برخوردار است و تمامی محصولات این شرکت هم از گمرک تبریز وارد ایران می شود.

فروش پودر کاکائو التین مارکا

فروش پودر کاکائو التین مارکا

فروش پودر کاکائو التین مارکا به دلیل اینکه دارای پودری مناسب برای تولید کنندگان ایرانی است در کشور ما بسیار رونق دارد و این پودر به نام اسنو S9 معروف است و همان الکالایز ۱۰-۱۲ است البته رنگ تیره و طعم دارکی که دارد این اتفاق را برای این محصول رقم زده است.
با توجه به اینکه همیشه در بنگاه های تهران و تبریز و گمرک تبریز همیشه این پودر مرغوب ترکیه ای را موجود داریم میزان حجم خرید و شهر مقصد خود را به ما اعلام کنید تا بهترین شرایط از نظر مکان و قیمت برای شما در نظر گرفته شود.

اصفهان مرکز فروش پودر کاکائو نچرال

اصفهان مرکز فروش پودر کاکائو نچرال

یکی دیگر از محصولات ترکیه ای شرکت التین مارکا پودر کاکائو طبیعی و یا همان نچرال Natural که این محصول هم ۱۰-۱۲ است و دارای کیفیت بسیار مطلوب و مرکز فروش پودر کاکائو نچرال ترکیه ای التین مارکا شهر اصفهان است.
علت این مرکزیت وجود کارخانجات تولیدی فعال در صنایع غذایی به خصوص بیسکویت و شکلات است که خود وارد کننده گان بزرگ مواد اولیه هم محسوب می شوند.

خرید پودر کاکائو ترکیه ای S8

خرید پودر کاکائو ترکیه ای S8

اگر پودر کاکائو التین مارکای ترکیه  را می خواهید اما نه از نوع S9 که دارک و تیره است بلکه به دنبال رنگی روشن تر و محصولی غیر دارک هستید می توانید S8 ترکیه را با همین کیفیت بالا خرید داشته باشید.
به طور کل تمامی محصولاتی که از شرکت ترکیه ای التین مارکا وارد ایران می شود از ویژگی بسیار بالایی برای کیفیت برخوردار است و همین موضوع مشتریان بازار ایران را که تولید کنندگان هستند را به سمت خود کشانده است.

S9 بهترین پودر کاکائو ترکیه

S9 بهترین پودر کاکائو ترکیه

با توجه به شناخت اهمیت کیفیت پودرهای کاکائو در بازار ایران باید به این نکته اشاره کنیم که اگر به دنبال رنگ تیره که از مهمترین ارکان تولید کنندگان شکلات و شیرینی است هستید و حلالیت و طعم نسبتا تلخ را می پسندید باید بگوییم که بهترین انتخاب شما می تواند پودر کاکائو ترکیه ای ۱۰-۱۲ الکالایز S9 باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام