خانه / پودر کاکائو طبیعی / فروش عمده پودر کاکائو طبیعی درجه ۱ natural

فروش عمده پودر کاکائو طبیعی درجه ۱ natural

فروش پودر کاکائو طبیعی ۱۰-۱۲ عمده و در اصطلاح نچرال natural در نوع درجه ۱ ان که تولید شده در بهترین کارخانه های محل فراوری دانه خام کاکائو است را مستقیم در بازرگانی برکامان از محل انبارهای واردات انجام می دهیم.
محصولاتی مانند شکلات تلخ در زمان تولید نیاز به پودر کاکائو تیره دارد اما در این بین از پودر کاکائو طبیعی و روشن برای تولیداتی از قبیل بیسکویت استفاده می شود.

فروش پودر کاکائو طبیعی

فروش پودر کاکائو طبیعی

فروش پودر کاکائو طبیعی یا ارگانیک در نوع درای چربی ۱۰-۱۲ محصول کارخانجات فراوری دانه خام کاکائو در کشورهای مختلف از جمله ترکیه و اسپانیا را با بهترین کیفیت در کیسه های فله ۲۵ کیلویی به صورت مستقیم از واردات.
پودر کاکائوی روشنی که بدون هیچ ماده افزودنی فراوری می شود نچرال نام دارد که در بازار به پودر کاکائو طبیعی و یا ارگانیک از ان یاد می شود معمولا تولید کنندگانی که رنگ از اهمیت کمتری برای انان برخوردار است این محصول را خریداری می کنند البته عطر و طعم نچرال بسیار بالاتر از الکالایز است.

قیمت پودر کاکائو نچرال

قیمت پودر کاکائو نچرال

قیمت پودر کاکائو نچرال natural cocoa 25 کیلویی فله به دلیل اینکه خریدران کمتری در بازار دارد کمتر از الکالایز است علت این قیمت هم عدم رقابت بر سر خرید و فروش این محصول است که در نوع الکالایز وجود دارد.
البته در بازرگانی برکامان که معمولا تمامی پودرهای کاکائو و مواد اولیه به صورت مستیم به بازارعرضه می شود شاهد قیمت های دسته اول خواهید بود و با یکبار خرید طبیعتا تامین واحد و کارخانه تولید خود را به ما خواهید سپرد.

تفاوت پودر کاکائو نچرال و الکالایز

تفاوت پودر کاکائو نچرال و الکالایز

در تفاوت پودر کاکائو نچرال و الکالایز که از تولید کننده سوال شود مصرف کننده پودر کاکائو الکالایز به رنگ تیره و تلخی محصول اشاره دارد و تولید کننده محصوالی که از پودر کاکائو نچرال استفاده می کند به عطر بسیار خوب نچرال اشاره خواهد کرد و رنگ روشن برای تولید کننده بهتر است.
پس در تفاوت نچرال و الکالایز که هر ۲ نوع پودر ۱۰-۱۲ هستند باید به این مطلب اشاره کرد که تلخی نوع الکالایز و تیرگی ان مربوط به افزودنی است که در زمان فراوری دانه خام کاکائو از ان استفاده می شود که در نوع نچرال این موضوع اتفاق نمی افتد.

مرکز واردات انواع پودر کاکائو

مرکز واردات انواع پودر کاکائو

در این مرکز واردات انواع پودر کاکائو الکالایز در کد ها و مارک های مختلف محصول کشورهای صاحب فراوری دانه خام کاکائو و نچرال تولید شده در کشورهای اروپایی انجام می شود.
برای خرید تناژ و مستقیم پودر کاکائو در انواع مختلف ان از همین حالا با ما در ارتباط باشید تا بار خریدرای شده شما یک روزه به ادرس شما ارسال شود.

نمایندگی فروش پودر کاکائو

نمایندگی فروش پودر کاکائو دارک

پودر کاکائو دارک به کدام پودر گفته می شود ایا همان الکالایز است؟ بله پودر کاکائو الکالایز در برخی از کدهای ان که تیره است مانند S9 ترکیه دارک گفته می شود، در این نمایندگی فروش انواع پودر کاکائو از قبیل دارک و روشن الکالایز و یا روشن نچرال برای تولید کنندگان شکلات و کیک و کلوچه و بیسکویت موجود می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام