خانه / اسمارتیز درشت / فروش عمده اسمارتیز درشت ایرانی

فروش عمده اسمارتیز درشت ایرانی

فروش عمده اسمارتیز درشت تولید کارخانجات ایرانی به صورت ظرف های گرمی و بسته های های ۵ کیلویی فله با بهترین کیفیت و قیمت در بازرگانی برکامان در کنار انواع شکلات های دیگر انجام می شود.
یکی از مهمترین ویژگی های اسمارتیز فله کیلویی که به ۲ صورت مخلوط در رنگ بندی و یا تک رنگ تولید و وارد بازار می شود این است که مورد استفاده فعالان در زمینه بسته بندی شکلات قرار می گیرد.

فروش عمده اسمارتیز

فروش عمده اسمارتیز

فروش عمده اسمارتیز در ۲ نوع درشت و ریز در انواع رنگ ها و یا رنگ بندی مخلوط به صورت ارسال مستقیم از محل تولید اینم محصول در کارخانه مورد نظر با بهترین کیفیت ها و قیمت انجام می شود.
برای خرید ویژه اسمارتیز ایرانی مرغوب تولید شده با بهترین مواد اولیه از جمله مهمترین ان پودر کاکائو دراین مرکز پخش و حتی اماکن سفارش با وزن ها و بسته بندی های پیشنهادی شما انجام می شود.

خرید 3 نوع دراژه

خرید ۳ نوع دراژه

دراژه در انواع متفاوت توسط تولید کننده تولید می شود ما با فروش ۳ نوع از بهترین دراژه های بازار که عبارتند از دراژه کاکائویی، بلدرچینی و رنگی این محول را برای خریدران عمده مخصوصا صادرکنندگان اماده خواهیم کرد.
دراژه فله ۴ کیلویی است و بسته بندی های گرمی هم که دارای وزن های مختلف است، هر کدام از انواع این محصول را با هر نوع بسته بندی که نیاز دارید در کمترین زمان ممکن برای شما اماده خواهیم کرد.

تولید شکلات سنگی

تولید شکلات سنگی

با توجه به اینکه ایرانیان در مراسمات مختلف خود از شکلات به عنوان نوعی تنقلات برای پذیرایی استفاده می کنند در این میان شکلات سنگی تولید ایران به دلیل اینکه دارای رنگ بندی و تفاوت در شکل است مورد پسند مصرف کنندگان قرار می گیرد.
تولید شکلات سنگی با توجه به این موضوع از الویت های تولید کنندگان انواع شکلات فانتزی قرار دارد که ما بهترین این شکلات ها را به مشتریان عمده خود پیشنهاد خواهیم داد.

صادرات  اسمارتیز ایرانی

صادرات اسمارتیز ایرانی

صادرات اسمارتیز ایرانی به عنوان نوعی تنقلات در کنار انواع دراژه و راحت الحلقوم و شکلات های فانتزی دیگر در بازرگانی در بهترین نوع این محصولات به کشورهای منطقه و فراتر از منطقه با بهترین شرایط ارسال به صورت مستقیم از کارخانه محل تولید انجام می شود.
برای صادراتی این محصولات با توجه به نوع محصول مورد نظر و همچنین چگونگی سفارش برای وزن های بسته بندی با ما در ارتباط باشید.

محل فروش پودر کاکائو

محل فروش پودر کاکائو

پودر کاکائو با توجه به وارداتی بودن ان محل های برای فروش دارد که شرکت های بازرگانی عمده ترین این مکان ها هستند که تمامی پودرهای کاکائو ۲۵ کیلویی فله را مستقیم از انبار های محل واردات در اختیار مشتریان که عمدتا کارخانه های تولید هستند ارسال می کنند.
بنابراین انواع پودر کاکائو در این مرکز فروش کاکائو با توجه به نیاز تولید کنندگان و عمده فروشان به صورت ارسال مستقیم از محل واردات به فروش می رسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام