خانه / شکلات ایرانی / فروش صادراتی شکلات و شیرینی ایران

فروش صادراتی شکلات و شیرینی ایران

صادرات شکلات و شیرینی ایران در سال ۱۴۰۰ هم مانند فروش سال های قبل به بازارهای بین المللی ادامه خواهد داشت البته با تنوع بیشتر در خصوص بسته بندی و کیفیت بهتر در مورد تولیدات کارخانجات تولید کننده.
برای خرید شکلات های ایرانی که قابلیت صادرات دارند می توانید از طریق همین سایت با مادر ارتباط باشید و درخواست خرید صادراتی خود را همراه با بهترین مشاوره ها ثبت کنید.

صادرات شکلات و شیرینی

صادرات شکلات و شیرینی

صادرات شکلات و شیرینی ایران همواره در تنوع ۱۰۰ ها نوع این محصول در حال انجام به کشورهای منطقه و فرا منطقه است، برای برخوردرای از این تنوع صادراتی با بهترین قیمت ها می توانید روزانه استعلام محصولات و قیمت ها را داشته باشید.
صادرات شکلات با توجه به تنوع ان مخصوصا در مورد چند محصول بسیار ارزشمند ایرانی در منطقه بسیار اهمیت پیدا کرده است چنانچه این فروش ها از منطقه هم فراتر رفته و تا روسیه ادامه پیدا کرده است.

مرکز صادرات شکلات به روسیه

مرکز صادرات شکلات به روسیه

در این مرکز فروش شکلات انواع شکلات های ایرانی مرغوب به روسیه صادر می شود و این صادرات در محصولاتی مانند مینی کن سوربن کاله ۳۵۰ گرمی و ۱ و نیم کیلویی رنگین کمان به اوج خود رسیده است.
با توجه به مرغوبیت این شکلات ها و استقبال بی نظیر کشورها از محصولات ایرانی شرایط را برای ارسال راحت محصول مورد نظر خریداران صادراتی فراهم کرده ایم.

صادرات مستقیم شکلات به کویت

صادرات مستقیم شکلات به کویت

اگر چه کویت کشور کوچکی در منطقه خلیج فارس است اما مشتریان بسیار بزرگی در زمینه خریداران شکلات های صادراتی تولید ایران در این کشورهستند به این دلیل که علاوه بر فروش در کشور خود این محصولات ایرانی را به کشورهای دیگر هم صادر می کنند.
با توجه به تجربه ای که ما در زمینه صادرات شیرینی و شکلات ایرانی داریم این بازار یکی از بهترین ها محسوب می شود و مشتریان می توانند سودهای بسیار زیادی را از صادرات برداشت کنند.

امارات مقصد جدید صادرات شکلات

امارات مقصد جدید صادرات شکلات

با توجه به گستردگی فعالیت صادراتی ما در زمینه شکلات می توانیم از امارات به عنوان مقصدی جدید و متفاوت صاردات شکلات ایرانی نام ببریم دلیل ان هم این است که کشور امارات محل داد و ستد تاجران مختلف کشورهای دنیا می باشد.
تجمع گسترده تاجران در امارات و دیده شدن شکلات های تولید ایران در این کشور باعث می شود که اتفاق های دوست داشتنی در مورد خرید تاجران دیگر کشورها در خصوص محصولات ایرانی صورت بگیرد.

تولید کنندگان شکلات صادراتی ایران

تولید کنندگان شکلات صادراتی ایران

شکلات های با کیفیت صادراتی در ایران توسط کارخانجات مطرح تولید می شود شکلات هایی که با بهترین مواد اولیه از جمله پودر کاکائو تولید می شوند، خرید صادراتی از این تولید کنندگان را در کنار ما تجربه کنید.
با توجه به گستردگی انواع شکلات های ایرانی و تنوع در قیمت و شهر محل ارسال بهترین روش خرید ارتباط با ما است تا بهترین ها را در فاصله زمانی کم خریدرای کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام